Horoskop na tento týden (1.4.- 7.4.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (1.4.- 7.4.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

K vaší mrzuté náladě přispívá i dlouhá zima, která stále nechce předat vládu jaru. Snažte se být optimističtí, vaše okolí od vás, jako vždy očekává vtip a veselou mysl.

Býk (21.4.-21.5.)

Po velikonočním lenošení máte chuť do práce a v hlavě se vám rodí nové plány. Hvězdy vám v této době přejí, tak se do toho s chutí pusťte a nenechte se odradit.

Blíženci (22.5-21.6.)

Vaše rodinné zázemí prochází náročným obdobím. Soustřeďte se teď raději na práci a seberealizaci. Doma se situace zklidní až s příchodem jarního počasí.

Rak (22.6.-22.7.)

Těšíte se na první teplé jarní dny. I vašemu organizmu prospěje slunce a čerstvý vzduch. Pokud můžete, vydejte se do jižních krajů nebo aspoň do přírody v Čechách.

Lev (23.7.-22.8.)

Jste stále středem pozornosti a dělá vám to dobře. Musíte na sobě však stále pracovat a nenechat se ukolébat hezkými, leč občas falešnými lichotkami.

Panna (23.8.-23.9.)

Tento týden se věnujte především své rodině a dětem. I když je stále zima a nálada je spíš depresivní, snažte se vytvořit doma pohodu, klid a příjemné prostředí.

Váhy (24.9.-22.10.)

Máte sklony k samotářství a nechce se vám mezi lidi. V tomto týdnu však máte naději seznámit se se zajímavými lidmi. Proto neodmítejte pozvání a jděte se bavit.

Štír (23.10.-21.11.)

Velikonoce vás dost vyčerpaly, teď to chce lehce polevit z tempa a udělat si čas pro své záliby. Zajděte si na masáž nebo na pěkný film. Potřebujete trochu relaxuj.

Střelec (22.11.-20.12.)

Stále nevíte, jak se ubírat životem dál. Bude to ještě chvíli trvat, než se rozhodnete radikálně změnit své zvyky, zaměstnání nebo i bydliště. Musíte být trpěliví.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Hvězdy jsou vám nakloněny, proto můžete dál pokračovat ve svém úsilí a realizovat se v práci. Budete mít dobrý pocit a vaše rodina si vás bude víc vážit.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Je načase věnovat se víc svému zdraví. Slunce ještě není v plné síle, proto musíte dobíjet baterky především správnou životosprávou a snažit se hodně spát.

Ryby (19.2.-20.3.)

Blýská se vám na lepší časy. Vydržte ještě, jaro přijde už brzy a vám se zlepší nálada a tím i celkový stav. Budete se cítit jako znovuzrození i práce vás bude těšit.

Další předpovědi i zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video