Horoskop na tento týden (1.7.- 7.7.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (1.7.- 7.7.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Začátek prázdnin ve vás bude probouzet touhy po cestování a zasloužené dovolené. Domluvte se s rodinou a odjeďte na rekreaci. Práce vám neuteče.

Býk (21.4.-21.5.)

Letní atmosféra přeje partnerským vztahům. Podaří se vám konečně sladit s tím, koho máte rádi. Netlačte na pilu, jak se říká – trpělivost růže přináší.

Blíženci (22.5-21.6.)

Máte před sebou týden plný akcí a společenských událostí. Je to vše v rámci práce, na opravdovou dovolenou ještě pár týdnů počkejte, aspoň se máte na co těšit.

Rak (22.6.-22.7.)

Vaše dobrá nálada pramení z příjemného letního počasí. Budete si ji užívat celý týden. Využijte situace a pokuste se stmelit rodinu jako za starých časů.

Lev (23.7.-22.8.)

Máte před sebou poslední z náročných úkolů před prázdninovým lenošením. V dalším období budete mít čas na odpočinek v přírodě s partnerem či rodinou.

Panna (23.8.-23.9.)

Váš dávný sen se začíná pomalu realizovat. Neuspěchejte nic, vše přijde a bude, jak má být. Vychutnávejte letní počasí a těšte se na každý prosluněný den.

Váhy (24.9.-22.10.)

Na začátku léta si moc neodpočinete. Budete muset ještě chvíli pracovat nebo řešit rodinné záležitosti. Zasloužený odpočinek přijde až za pár týdnů.

Štír (23.10.-21.11.)

Tento týden někoho potěší vaše upřímná a přátelská náklonnost. Podpoříte tak přítele, který to opravdu potřebuje. Dobrý pocit zahřeje u srdce i vás.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vaše myšlenky se už toulají po exotických krajinách, kam chcete co nejdříve vyrazit. Zatím se však musíte věnovat práci a své rodině. Vydržte, dočkáte se!

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Nacházíte se v ideálním čase vyrazit na dovolenou. Ve správný čas potkáte i správnou osobu, která vám v budoucnu může hodně změnit váš život.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Přes nadcházející letní počasí se vám zatím za sluncem a mořem nechce. Avšak usoudíte, že by vám to zdravotně jen prospělo a partner by měl radost.

Ryby (19.2.-20.3.)

Těšíte se, až vaše ratolesti odjedou někam na prázdniny a vy si konečně trochu vydechnete. Zasloužíte si odpočinek a klid jen s partnerem nebo s přáteli.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video