Horoskop na tento týden (10.9.-16.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (10.9.-16.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden počítejte s tím, že musíte být všude dřív. Čas Vám nepřeje a mohli byste se opozdit na důležité jednání. Proto raději vyrážejte s časovým předstihem i do práce.

Býk (21.4.-21.5.)

Nad prvním úspěchem se příliš neradujte a rozhodně běžte dál do boje! Aktivita navíc Vám rozhodně neuškodí, naopak přinese své ovoce.

Blíženci (22.5-21.6.)

Tento týden se Vám konečně zadaří. Držte se však svého klasického postoje a rozhodně nevymýšlejte nic nového. Nemuselo by se Vám to vyplatit.

Rak (22.6.-22.7.)

Můžete se těšit, máte teď úspěšný týden. Je ale také vhodný k návštěvě lékaře, úřadů a vyřízení méně příjemných věcí. Vše zvládáte s grácií a nadhledem.

Lev (23.7.-22.8.)

Budete se nyní muset rozhodnout mezi dvěma variantami. Nebude to vůbec jednoduché. Dejte na radu starších a dobře zvažte všechna pro i proti.

Panna (23.8.-23.9.)

Dávejte si pozor na to, co řeknete. Přesto, že nepatříte mezi lidi, kteří nahlas ostře kritizují, bude Vás k tomu někdo poňoukat. Nedejte se zviklat a zachovejte klid.

Váhy (24.9.-22.10)

Máte bezstarostný týden. Radujte se, dopřejte si volno nebo udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Žádné povinnosti Vás nyní nevolají. Ovšem jen dočasně!

Štír (23.10-21.11.)

Vyostřená situace na pracovišti se konečně uklidní. Ve vzduchu je samozřejmě ještě neklidná atmosféra, ale nic netrvá věčně. Lepší časy jsou již na dohled.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Střelec (22.11.-20.12.)

Nebojte se odmítat nabídky, které Vám přicházejí. Lákavé zrovna nejsou a výhodné už vůbec ne. Změna je sice život, ale čas na ní ještě není.

Kozoroh (21.12-19.1)

Váš partner Vám možná projevuje lhostejnost a neprojevuje o Vás zájem. Je to naštěstí jen dočasný stav, který opět vystřídá příjemné usmiřování.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Tento týden je plný nových dojmů a poznání. Nedejte na pomluvy a zlé rady ostatních, ale poslouchejte vlastní srdce. Vaše volba bude správná.

Ryby (19.2.-20.3)

Máte přes sebou teď neutrální období. Nemusíte se sice bát žádného průšvihu, ale na druhé straně zázraky rozhodně neočekávejte.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video