Horoskop na tento týden (11.3.- 17.3.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (11.3.- 17.3.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Věnujte se víc sportu, pohybové aktivity vám prospějí. Po zimě se nějaké to kilo nabere a vy musíte vypadat dobře, čeká vás seznámení se zajímavou osobou.

Býk (21.4.-21.5.)

Z depresivní nálady vás dostane pobyt v přírodě. Vezměte rodinu nebo přátele a udělejte si dovolenou na horách. Potřebujete načerpat novou energii.

Blíženci (22.5-21.6.)

Stále vás čeká vysoké pracovní tempo, ale vás to baví a dodává vám to sebedůvěru. Opravdu vás čeká pochvala šéfa a pocit uspokojení. Jen partner nebude nadšen.

Rak (22.6.-22.7.)

Sršíte energií a máte chuť do práce. Dejte ale pozor, abyste nepřepínali své síly. Věnujte se také svému zdraví, hrozí vám nebezpečí respiračních chorob.

Lev (23.7.-22.8.)

Budete se muset rozhodnout, jak pokračovat v osobním životě. Nevyhovuje vám současný stav, ale rozchod není nutný, pokud si nastavíte nová pravidla.

Panna (23.8.-23.9.)

Potýkáte se se zdravotními potížemi, ale hvězdy stojí při vás. Nálada se vám zlepší a když budete opravdu věřit v lepší časy, i vaše choroby ustoupí.

Váhy (24.9.-22.10.)

V tomto období se vám naskytne možnost vycestovat do zahraničí ať služebně nebo soukromě. Využijte to, obohatí to váš život a doma si vás pak budou víc vážit.

Štír (23.10.-21.11.)

Jste stále ve kolotoči práce a ani jste si neuvědomili, jak moc vám chybí partner. Musíte přehodnotit situaci a rozdělit svůj čas mezi zaměstnání a osobní život

Střelec (22.11.-20.12.)

Naskytla se vám konečně nová pracovní příležitost, chytněte ji za pačesy a nenechte si ji uniknout. Změní vám to život k lepšímu i v soukromí. Jděte do toho!

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Vaše problémy se pomalu dostávají do příjemnější roviny. Ještě to bude chvíli trvat, ale buďte trpěliví, vše se vyřeší. Budete pro to ale muset ještě něco udělat.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Čekají vás změny v osobním životě, možná stěhování nebo nová práce. Hvězdy vám stále přejí, takže se nemusíte obávat problémů. Změny budou k lepšímu.

Ryby (19.2.-20.3.)

Stále se necítíte tak, jak byste chtěli. Život vám klade překážky, ale vy jste silní a přes obtíže se přenesete. I když budete muset vynaložit velké úsilí.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video