Horoskop na tento týden (12.11.- 18.11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (12.11.- 18.11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Svého bohatství byste měli tentokrát využít ve prospěch všech svých bližních. Sdílení radostí a příjemných zážitků určitě pomůže k utužení Vašich vztahů. Využijte to!

Býk (21.4.-21.5.)

Risk je zisk! Tento týden to platí dvojnásob. Vyplatí se Vám nové postupy v podnikání i v osobním životě, vše Vám půjde dobře od ruky. Pusťte se s chutí do toho!

Blíženci (22.5.-21.6.)

Z tíživé situace a starostí, které Vás v současnosti dost trápí, se lze dostat rozhodně snadněji, než myslíte. Nehledejte problémy tam, kde nejsou, ale začněte u sebe.

Rak (22.6.-22.7.)

Pro Raky je momentálně velmi vhodné období pro sázení nebo pro investice všeho druhu. Malá rada, kdo sází čísla do loterie, ať se nyní drží raději čísel sudých.

Lev (23.7.-22.8.)

Odložte v tuto chvíli vše nepodstatné a jděte si urovnat vlastní vztahy. Kromě tohoto problému Vám ještě mírně stagnuje zdraví, tomu je třeba se také věnovat a dbát o sebe.

Panna (23.8.-23.9.)

Tento týden dostanete neodolatelnou nabídku od určitého muže, kterého zatím neznáte. Slíbí Vám skvělé věci, ale dejte si pozor na to, co podepisujete nebo slibujete.

Váhy ( 24.9.-22.10.)

Vaše rezignace a nechuť k čemukoliv se již nějakou dobu dávala očekávat a nikoho to nepřekvapuje. Můžete si dovolit trochu zahálet, nikdo Vám to za zlé mít nebude.

Štír (23.10.-21.11.)

Jste netrpěliví a ještě chvíli budete, než dostanete důležitou zprávu, na kterou tak dlouho čekáte. Připravte se však i na horší variantu, ať Vás to příliš nezaskočí.

Střelec (22.11.-20.12.)

Řešíte stále partnerský vztah, ale nesnažte se v tuto chvíli přesvědčovat druhého o něčem, o čem předem víte, že neprojde. Na změny v osobním životě není vhodná doba.

Kozoroh ( 21.12.-19.1.)

Vaši blízcí Vás mají rádi. Dostanete v dohledné době dar, který Vás velmi překvapí. Nezapomeňte na heslo „Darovanému koni na zuby nehleď“ – brzy poznáte, proč.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Máte před sebou mimořádně úspěšný týden, především v zaměstnání. Rozhodně si neberte volno, mohli byste promeškat neopakovatelnou pracovní příležitost.

Ryby (19.2.-20.3.)

Prožíváte smutek a depresivní stavy z nevydařených románků z minulého období. Můžete si to nyní vykompenzovat cestováním, které Vás v dohledné době čeká.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video