Horoskop na tento týden (12.8.- 18.8.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (12.8.- 18.8.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Přišel čas na rozhodnutí vybrat si kolem sebe lidi, kterým důvěřujete a kteří pro vás mají význam. Není nutné stýkat se s pochlebovači nebo dokonce závistivci.

Býk (21.4.-21.5.)

Máte jedinečnou šanci vytvořit si v zaměstnání dobré podmínky nebo lepší pozici. Jen se nesmíte ukvapit a dobře vše promyslet. Potom můžete jednat.

Blíženci (22.5-21.6.)

V této době byste měli využít přízně hvězd a posílit své sebevědomí. Pokud to využijete, podaří se vám docílit plánů, které máte již delší dobu v hlavě.

Rak (22.6.-22.7.)

Zaměřte se teď na sebe a své sny a touhy. Máte předpoklady k tomu, že se vám podaří vše, co jste si předsevzali. Musíte jen věřit a mít zdravé sebevědomí.

Lev (23.7.-22.8.)

Tento týden budete stále ještě v nejistotě. Tápete a nevíte, jak se rozhodnout. Nechte to osudu, netlačte zbytečně na pilu, nová cesta se vám ukáže.

Panna (23.8.-23.9.)

V této době se soustřeďte raději na práci a zapomeňte na finance. Není vhodné investovat nebo přemýšlet o nákupu čehokoliv. Mohli byste na tom prodělat.

Váhy (24.9.-22.10.)

Máte chuť se zdokonalovat ve všech směrech. Můžete – je na to teď ten pravý čas. Studujte jazyky, dbejte o svou vizáž, sportujte, udržujte se v kondici!

Štír (23.10.-21.11.)

Dostáváte se do problémů a řešíte nějaké starosti. Musíte to překonat a dívat se na vše s rozumem a chladnou hlavou. Podaří se vám vše urovnat dost brzy.

Střelec (22.11.-20.12.)

Máte hodně práce a jste z toho vedle. Nevíte, jestli zvládnete velký nápor doma i v zaměstnání, ale nemusíte se bát. Položte se do toho a buďte optimisté.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Máte nárok na to, odpočinout si po náročném letním období. Musíte si vyčistit hlavu a odpočinout od práce. Jeďte na dovolenou a nemyslete na nepříjemnosti.

Vodnář (20.1.-18.2.)

V tomto čase nemusíte nikam spěchat a nic řešit. Užívejte volna nebo zlehka nabírejte energii pro pracovní proces, který vás nemine, ale také neunaví.

Ryby (19.2.-20.3.)

Je ta správná doba ne odpočinek. Odjeďte na dovolenou nebo si aspoň udělejte relax po práci. Nic vám neuteče a vy potřebujete chvíli lenošit a nepřemýšlet.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video