Horoskop na tento týden (14.1.- 20.1.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (14.1.- 20.1.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline. cz

Beran (21.3.-20.4.)

Ocitáte se v tíživé situaci, kdy se musíte rozhodnout o velmi nesnadné věci. Odkládání nebo vědomé zapomínání na problém nebude správným řešením.

Býk (21.4.-21.5.)

Snažte se být objektivní a své názory prezentujte diplomaticky. Prochází okolo vás důležití lidé a pokud uděláte dojem, budete mít dobré kontakty do budoucna.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Procházíte v této době zvláštním obdobím samoty. Vaše potíže musíte řešit především vy sami. Spolehnout se na druhé by byl velký hazard s budoucností.

Rak (22.6.-22.7.)

Prozřetelnost a předvídavost je právě to, co vám k řešení vašich potíží schází. Zkuste svůj problém analyzovat i z jiných úhlů a určitě najdete vhodné řešení.

Lev (23.7.-22.8.)

Hned v úvodu týdne máte před sebou řešení nemilé situace. Jste nabití energií, zvládnete to s přehledem. Neusínejte však na vavřínech, váš boj teprve začíná.

Panna (23.8.-23.9.)

Tápání v rodinných vztazích je pro vás velmi složité. To, že se vám vzdaluje milovaná osoba je smutné, ale momentálně neovlivnitelné. Držte se, bude líp!

Váhy (24.9.-22.10.)

Pečlivě zvažujte svá slova. Jste podrážděni a znechuceni. Období nezdarů se naštěstí blíží ke konci. Potkáte člověka, který vám pomůže nastolit do života řád.

Štír (23.10.-21.11.)

Nezapomínejte, kdo vám v minulosti ublížil. Omlouvání a odpouštění je krásná věc, ale buďte ve střehu a pamatujte, že nepřítel s omluvou nepřichází jen tak.

Střelec (22.11.-20.12.)

Nezapomínejte na sebe a své vlastní zdraví. Poslední dobou se rozdáváte především pro druhé. Na sebe nemyslíte a to je chyba, kterou musíte napravit.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Výborně jste se připravovali a nyní nastal úžasný zlom. Vaší profesionality si všimli na správných místech. Pokračujte ve své práci – úspěch je na dosah!

Vodnář (20.1.-18.2.)

Bezstarostnost a pohodová nálada pokračuje. Vodnáři si momentálně užívají ideální období, kdy všem rozdávají energii a v osobním životě jen kvetou.

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden se Vám vysloveně nedaří a nepovedlo se Vám opravdu mnoho věcí. S pokorou se všem omluvte a poproste o pomoc. Tuhle situaci sami neustojíte.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video