Horoskop na tento týden (14. 10. - 20. 10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (14. 10. - 20. 10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Čeká vás období rozhodování. Zvažte dobře všechny své činy, ať nejste později zklamáni. Dívejte se na svět reálně a se svými plány se držte při zemi.

Býk (21.4.-21.5.)

Tento týden vám hrozí krádež nebo ztráta osobních věcí. Jedná se spíše o drobnosti, ale i tak vám to může způsobit nepříjemnosti třeba na úřadech.

Blíženci (22.5-21.6.)

Musíte se ještě učit, abyste prorazili. Vaše nápaditost je dobrá, ale málokdy si dodáte odvahu vše realizovat. Zajděte si pro radu ke zkušenému příteli

Rak (22.6.-22.7.)

Můžete se těšit na příjemné zprávy. Tento týden je vám štěstěna nakloněna. Je vhodná příležitost pro uzavření nové smlouvy nebo koupi nemovitosti.

Lev (23.7.-22.8.)

Můžete se těšit na pohodový týden. V rodinném kruhu si užijete klid a hezké chvíle s partnerem. Na účet také mohou dorazit dlouho očekávané peníze.

Panna (23.8.-23.9.)

Snažte se víc střežit své soukromí. Nesvěřujte se kolegům a známým se svými problémy. Ne všichni to s vámi myslí dobře. Ochráníte tak sebe i rodinu.

Váhy (24.9.-22.10.)

V tomto období se dostaví pohoda v partnerském životě i v rodině. Ani v práci to nebude jiskřit. Využijte této doby k odpočinku a nabrání nové energie.

Štír (23.10.-21.11.)

Ze zaměstnání mohou přijít v tomto období nepříjemné zprávy. Obrňte se trpělivostí, nebuďte zbytečně výbušní. Teď zrovna není vhodná doba na spory.

Střelec (22.11.-20.12.)

Prožíváte složité období, je možné že se dočkáte zklamání. Zůstaňte však zatím v ústraní a sledujte, jak se situace bude vyvíjet. Váš čas přijde později.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

V tomto čase si dávejte pozor na konflikty v rodině nebo v partnerském vztahu. Chce to toleranci, jinak by to mohlo vyústit v dlouhodobé problémy a neshody.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Nepodléhejte zbytečně depresím. Co se stalo, už nelze vrátit. Muselo to tak být, berte vše jako ponaučení do budoucnosti. Pokuste se s tím vyrovnat sami.

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden budete muset řešit svou situaci. Je třeba postavit se k tomu čelem. Nečekejte na pomoc druhých, ale snažte se pro to něco udělat sami.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video