Horoskop na tento týden (15.10.- 21.10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (15.10.- 21.10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Zdá se Vám, že jste svému okolí lhostejní a tak oplácíte všem stejnou mincí. Nesnažíte se zatěžovat se starostmi jiných, ani by to nebylo moudré.Tento týden je ve znamení nudy a deprese, moc toho nenapracujete.

Býk (21.4.-21.5.)

Podobně jako berani nemáte nyní šťastné období. Někdo se k Vám zachoval krutě a Vy ztrácíte chuť do dalšího života. Vězte, že nová naděje je již na obzoru a přichází v podobě, kterou byste nejméně čekali.

Blíženci (22.5-21.6.)

Spásná rada a dobrý nápad je tu. Přináší Vám ho jedna moudrá žena a zároveň Vás v životě posouvá na další úroveň hodnot. Nesnažte se tento čas uspěchat. Vzejde z toho zajímavé ponaučení a obrnění se do budoucna.

Rak (22.6.-22.7.)

Zakopejte válečné sekery a zapomeňte na letité spory. Žijeme jen jednou a nyní vše nahrává tomu, abyste uzavřeli se všemi příměří a byli v pohodě. Přichází období euforie a bude chvíli trvat, než Vás opustí.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Lev (23.7.-22.8.)

Přestože jste dlouho bojovali za vlastní práva a slušnou práci, jste poraženi. Neberte si to osobně, ale naopak se zocelte do budoucna. Z každého neúspěchu plyne ponaučení a Vy v budoucnu ukážete vlastní kvality.

Panna (23.8.-23.9.)

Radujte se a oslavujte. Přijdou Vám peníze a nebudou v žádném případě malé. Investujte ovšem s rozumem, protože následující situace Vás má připravit na horší časy, kdy se Vám financí tolik dostávat nebude.

Váhy (24.9.-22.10.)

Nesvádějte již boje s větrným mlýnem a vzdejte snahu a usilování o toho, kdo Vás nemiluje. Trápíte tím především sebe sami, ale i Vaši blízcí se o Vás bojí. Definitivní konec přinese nové možnosti v lásce.

Štír (23.10-21.11.)

V pokoře a pohodě zkuste prožívat následující klidné období. Zbytečně se nezviditelňujte a zůstaňte raději v ústraní a pohodlí domova. Čerpejte novou sílu, letos ji ještě budete potřebovat do nemalého boje.

Střelec (22.11.-20.12.)

Stále marně čekáte na jednu konkrétní důležitou zprávu. Ještě to bude dlouho trvat, ale nemusíte se obávat, dočkáte se. Nic netrvá věčně a také Vaše nekonečné starosti a trápení budou mít brzy konec.

Kozoroh (21.12-19.1)

Nebraňte se přicházejícím změnám a bez obav je přijměte. Nový režim Vám přináší možnost začít znovu od píky a s čistým štítem. Staré nepříjemnosti spalte a hleďte optimisticky do budoucnosti.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Mějte se na pozoru. Někdo se Vás snaží obalamutit iluzí a přinutit Vás uvěřit jeho plánům nebo dokonce podepsat velice nevýhodnou věc. Vše řešte s rozumem, nesvěřujte se každému a hlavně se nedejte nachytat.

Ryby (19.2.-20.3)

Citlivé Ryby, určitě tušíte, že pro Vás nastává velmi příjemné období. Nevyhnutelně Vás čeká vášnivý týden plný pozitivních emocí a hezkých zážitků. Zahoďte svůj příznačný ostych a naučte se radovat z přízně druhých.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video