Horoskop na tento týden (15.7.- 21.7.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (15.7.- 21.7.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Budete se tento týden potýkat s menšími zdravotními problémy. V práci na vás navíc budou kladeny vysoké nároky, takže se budete těšit na klidný víkend.

Býk (21.4.-21.5.)

V této době máte šanci uspět u svého partnera nebo získat novou lásku. Hvězdy jsou vám nakloněny v milostném životě, využijte tuto přízeň, dokud to jde.

Blíženci (22.5-21.6.)

Hrozí vám rozkol v partnerství, snažte se být tolerantní. Dovolená většinou prověří pevnost vztahu, můžete však krizi překonat, pokud budete oba moudří.

Rak (22.6.-22.7.)

Dovolená je teď to nejlepší, co můžete pro sebe udělat. Zabalte práci a vyražte za odpočinkem a relaxem. Prospěje vám to i ve vašem partnerském životě.

Lev (23.7.-22.8.)

Letní počasí vám vyloženě prospívá. Vaše energie je téměř nevyčerpatelná a nápady hýříte na všechny strany. Bude vám to ku prospěchu hlavně v práci.

Panna (23.8.-23.9.)

Udělejte dobrý skutek a vezměte na dovolenou své rodiče nebo nějaké blízké příbuzné. Je třeba utužit rodinná pouta a dát dobrý příklad svým potomkům.

Váhy (24.9.-22.10.)

Máte za sebou náročný pracovní týden, teď je čas na odpočinek. Dobíjejte baterie na sluníčku, lehkým sportováním nebo pobytem v přírodě s milovanou osobou.

Štír (23.10.-21.11.)

Stále se budete pohybovat v pracovním procesu. Na dovolenou ještě nebudete mít pomyšlení. Je třeba dokončit práci a pak si nějaké lenošení budete moci dopřát.

Střelec (22.11.-20.12.)

Čeká vás rodinná oslava nebo setkání, kde se dostanete na jiné myšlenky a nálada se vám trochu vylepší. Stále však nebudete ve své kůži jako jindy.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Ve vašem životě nastávají změny, které zatím neumíte nebo nechcete přijmout. Nebraňte se, je to vše shůry přesně naplánováno a je to pro vaše dobro.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Tento týden se budete cítit svěže a příjemně. Noví přátelé vás přivedou na zajímavé nápady a obohatíte svůj život o nové koníčky nebo poznatky.

Ryby (19.2.-20.3.)

Konečně si můžete trochu oddechnout. Naplánujte si dovolenou s rodinou a zahoďte všechny starosti za hlavu. Musíte dbát o své duševní i fyzické zdraví.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video