Horoskop na tento týden (16.9.- 22. 9.) | E15.cz

Horoskop na tento týden (16.9.- 22. 9.)

Horoskop na tento týden (16.9.- 22. 9.)
ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

V tomto týdnu se v žádném případě nenechte zlákat k hazardním hrám. Váš sklon k riskování by se mohl lehce prohloubit do nekontrolovatelných sfér.

Býk (21.4.-21.5.)

Koncem týdne vás zaskočí malá zdravotní indispozice. Chvíle odpočinku využijte nejen k nabrání nových sil, ale také k obnovení starých kontaktů.

Blíženci (22.5-21.6.)

Neusínejte na vavřínech a pracujte na udržování svého pevného zdraví. Tento týden můžete objevit novou metodu, která vás posune někam dál.

Rak (22.6.-22.7.)

V této době proplouváte klidnou vodou a těšíte se z pohodové atmosféry. Ve skrytu duše ale čekáte stresy, kterým se v určitých chvílích nevyhnete.

Lev (23.7.-22.8.)

Momentálně jste na vrcholu pracovních sil. Snažte se pomoci i ostatním, protože v budoucnu budete naopak potřebovat pomoc druhých zase vy sami.

Panna (23.8.-23.9.)

S humorem sobě vlastním přijímáte nové události, které vám vstupují do života. Umíte se radovat a nacházíte své dávno zapomenuté vlastnosti.

Váhy (24.9.-22.10.)

Pořádek v osobních věcech plánujete udělat již dlouho. Rozhodně to neodkládejte, možná najdete důležitý dokument, který může být klíčem k řešení problému.

Štír (23.10.-21.11.)

Své bohaté zkušenosti a znalosti můžete výborně využít právě tento týden. Prohlédněte si dobře všechny inzeráty a konkurzy, možná hledají zrovna vás.

Střelec (22.11.-20.12.)

Do života vám přichází nenadálá událost, kdy odchází osoba, na které vám velmi záleží. Vše nepodstatné zahoďte a udělejte to, co chystáte už dávno.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Období, kdy přestáváte rozumět svému okolí, je naštěstí téměř pryč. Chystejte se na zásadní změny a seznámení se s novými lidmi ve vašem životě.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Snažíte se vlastní neúspěch a neštěstí maskovat smíchem nebo falešným pocitem spokojenosti. To nedělejte, jinak vám těžko někdo nabídne pomocnou ruku.

Ryby (19.2.-20.3.)

Velice dobře zvažte, komu prozradíte své tajemství. Nemáte teď v životě pořádek a případná zrada by mohla znamenat katastrofu nejen ve vašem soukromí.

Autor: Tadeáš Macháček
 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!