Horoskop na tento týden (17.12.- 23.12.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (17.12.- 23.12.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline. cz

Beran (21.3.-20.4.)

V tomto týdnu si konečně užijete zasloužené chvíle klidu a pohody. Navštivte své příbuzné, uděláte tak něco příjemného jak pro sebe tak pro ně.

Býk (21.4.-21.5.)

Vánoční pohoda Vám přinese zklidnění po předchozím pracovním vypětí. Dopřejte si dlouhé procházky v přírodě a věnujte se dětem a partnerovi.

Blíženci (22.5-21.6.)

Pokuste se vytvořit příjemnou vánoční atmosféru svým blízkým. Všichni Vám za to budou vděční a pomůže to k utužení Vašeho partnerského vztahu.

Rak (22.6.-22.7.)
Bude Vás trochu tlačit čas, ale Vaše obavy z toho, abyste zvládli vánoční nápor, jsou zcela zbytečné. Zvládnete vše s elegancí Vám vlastní.

Lev (23.7.-22.8.)

Zastavte se konečně a vychutnejte si adventní a vánoční čas v klidu se svou rodinou. Je čas nabrat nové síly do dalšího roku. Budete to potřebovat.

Panna (23.8.-23.9.)

Máte hodně elánu a optimismus Vás neopouští. Využijte toho a potěše své přátele, kteří nebudou mít možnost vánoční svátky prožít v kruhu rodiny.

Váhy (24.9.-22.10)

Očekává se od Vás, že se postaráte o dárky, cukroví i stromeček. Využijte své diplomacie a zapojte do práce i partnera a děti. Nikomu z nich to neuškodí.

Štír (23.10-21.11.)

Cítíte se unaveni a Vaše nervozita se přenáší i na ostatní. Vše se uklidní příchodem dlouhého volna a vánoční atmosféry, která Vás nadchne.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vánoce jsou pro Vás konečně příležitost odpočinout si od pracovního nasazení. Využijte toho, meditujte, odpočívejte a vyjeďte do přírody.

Kozoroh (21.12-19.1.)

Čeká Vás týden plný návštěv, cestování, setkání s rodinou a přáteli. Zkuste si ale najít také chvilku na vánoční rozjímání v soukromí s partnerem.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Vánoce moc neřešíte, těšíte se víc na pobyt na horách. Přesto si udělejte čas na své příbuzné a navštivte je o vánočních svátcích. Potěší je to.

Ryby (19.2.-20.3.)

Období vánoc prožíváte velmi citlivě a zodpovědně. Přípravy jste zvládli dobře, teď si to konečně můžete užít v klidu a pohodě s rodinou. Zasloužíte si to.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video