Horoskop na tento týden (17.9.-23.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (17.9.-23.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden si dejte pozor na podrazy a bezohlednost kolegů. Kvůli někomu se trápíte, někomu se snažíte pomoci. Sami ovšem při tom padáte na dno. Snažte se pochopit především sami sebe.

Býk (21.4.-21.5.)

Procházíte obdobím vhodném k cestování. Potkáváte dávno zapomenuté osoby, se kterými můžete navázat zajímavé vztahy (nejen milostné). Obávat se nemusíte, protože tento proces Vás nasměruje na cestu ke štěstí.

Blíženci (22.5-21.6.)

Máte možnost obrátit na sebe pozornost a ukázat své dovednosti. Neváhejte a chopte se šance, která se nemusí dlouho opakovat. Nebojte se realizovat své plány a morálně podpořit ty, kteří to potřebují.

Rak (22.6.-22.7.)

Stejně jako berani vstupujete do nepříliš úspěšného období. Může Vás potkat křivda, která Vás srazí na dno nebo dočasně distancuje z důležitého dění. Nedejte na sobě nic znát a přemýšlejte o tom, co se Vám vlastně nepovedlo.

Lev (23.7.-22.8.)

Udělejte si radost a konečně si splňte Vaši dávnou touhu. Celá tato věc je jen ve Vaší režii. Na své okolí působíte mile a děláte tak dojem vyrovnané osobnosti. Snažte si tuto vizitku udržet, bude se Vám brzy hodit.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Panna (23.8.-23.9.)

Podaří se Vám husarský kousek. Spojíte dva protiklady do neuvěřitelné kombinace. Okolí Vás chválí a obdivuje, což je určitě správné. Rozhodně neusněte na vavřínech a tento úspěch berte jako start do lepší budoucnosti.

Váhy (24.9.-22.10)

Během následujícího týdne Vám karty doporučují zdržet se veškerých vystupování či sdělování svých názorů většímu počtu lidí. Už dlouhou dobu Vám někdo „pije krev“ a Vy byste nemuseli jeho štiplavé komentáře ustát.

Štír (23.10-21.11.)

Momentálně se nacházíte v pozici, kdy máte nad ostatními navrch. Stáváte se vzorem pro určitou skupinu lidí. Očekává se od Vás něco milého, co přinese prospěch všem. Vaše poctivost bude pochopitelně oceněna.

Střelec (22.11.-20.12.)

Týden plný citů a romantiky. Snažte se naučit vychutnávat si krásu momentu a současnosti. Horší časy jsou na delší dobu za Vámi. Momentální rozpoložení Vás má dovést k větší pokoře a pochopení života.

Kozoroh (21.12-19.1)

Ač se zdá, že se teď nic nedaří a vše se Vám hroutí pod rukama, zoufat rozhodně nemusíte. Ze svízelné situace Vás vysvobodí ten, od koho byste to nečekali. Snažte se tedy čelit svým stresům a nepodléhat prvním nezdarům.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Dbejte na to, aby Vaše rozhodování bylo spravedlivé. Může se stát, že Vás dostihne nemilý problém z minulosti, který jste ještě nedovedli do konce. Zbavte se zbytečností a uspořádejte si svůj život.

Ryby (19.2.-20.3)

Procházíte obdobím příležitostí. Šance na úspěch máte jak po pracovní stránce, tak i v citovém životě. Realizace Vašich tajných es v rukávu je téměř nasnadě a Váš protějšek ji očekává. V duši vládne mír a pohoda. Lze si tedy přát víc?

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video