Horoskop na tento týden (18.3.- 24.3.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (18.3.- 24.3.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Procházíte právě obdobím klidu a ticha. Momentálně se nic neděje, čekáte na změny, ale ty zatím nepřicházejí. Buďte trpěliví, vše přijde v pravý čas.

Býk (21.4.-21.5.)

Provází vás neustálý stres a mnoho práce. Je třeba, abyste si našli čas na odpočinek a začali konečně dělat něco pro sebe. Šetřete své zdraví!

Blíženci (22.5-21.6.)

Nepříjemné vyřizování s úřady a pracovní povinnosti vystřídá ke konci týdne setkání s osobou, kterou máte velmi rádi. Můžete se těšit na příjemný relax.

Rak (22.6.-22.7.)

Váš nápad na zamýšlený projekt se nesetkává s moc velkým úspěchem. Musíte přehodnotit a upravit své plány. Poraďte se o všem s partnerem.

Lev (23.7.-22.8.)

Někdo z vašich blízkých spolupracovníků odchází. S pokorou a úctou se s ním rozlučte a poděkujte mu za vše, co jste se od něj mohli naučit. Je to důležité.

Panna (23.8.-23.9.)

Ovládejte lépe své emoce. Omluvte se ostatním, pokud jste se nechali unést zlostí a snažte se bojovat se svou výbušností. Sebeovládání je pro život důležité.

Váhy (24.9.-22.10.)

Úsměv na tváři vám vydrží celý týden a budete bavit svým humorem i ostatní. Koncem týdne vás však nemile zastihne jedna nepříjemná zpráva.

Štír (23.10.-21.11.)

Nové změny ve vašem životě, které právě nastaly, vás zaskočily. Máte sklon vracet se k minulosti a bilancovat. Snažte se odolat a vydržet – vyplatí se to.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vaše preciznost a puntičkářství dělá určité rozbroje ve vašem partnerském vztahu. Snažte se vlastní povahu umět lépe prodat – ale rozhodně se neměňte.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Těšíte se na nové momenty ve vašem pracovním i osobním životě a na osoby, které vám do něj vstupují. Vaše ambice jsou sice vysoké, ale reálné.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Chystáte se na cesty, ale nemáte vše ještě dostatečně připravené. Pro jistotu si vše pořádně prověřte a zkontrolujte. Vyhnete se zbytečným komplikacím.

Ryby (19.2.-20.3.)

Čeká vás v této době náročná zkouška, kterou musíte projít. Pomoc hledejte ve své rodině a u příbuzných. Nemusíte se bát, rozhodně vás nenechají v nouzi.

Další předpovědi i zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video