Horoskop na tento týden (19.11.- 25.11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (19.11.- 25.11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Z každé nesnáze či problému vede cesta. I když se Vám zdá Vaše situace momentálně neřešitelná, rozhodně se nevzdávejte. Řešení je překvapivě snadné.

Býk (21.4.-21.5.)

Nezůstávejte v tuto chvíli o samotě, tím své problémy a starosti nevyřešíte. Okolí Vám nerozumí a nechápe Vás. Proto je nejvyšší čas svým blízkým vše vysvětlit.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Odpočinek a pohoda je přesně to, co teď potřebujete. Další týden Vás čeká jedna náročná zkouška, na kterou je třeba se dobře fyzicky i psychicky připravit.

Rak (22.6.-22.7.)

Máte před sebou příjemný týden plný pohody a úspěchů. Snažte se maximálně využít této situace především pro sebe a tentokrát na druhé příliš nehleďte.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Lev (23.7.-22.8.)

Spory, které momentálně řešíte s rodinou, neberou stále konce. Bohužel ani tento týden není výjimkou. Naštěstí se vše začátkem prosince začne uklidňovat.

Panna (23.8.-23.9.)

Vaše tajné lásky, zálety a milostné pletky Vás velmi často dostávají do problémů. Buďte tedy obezřetní, tento týden by se Vám to nemuselo obzvlášť vyplatit.

Váhy (24.9.-22.10.)

Nenechte se v tomto týdnu vyvést z míry a nedejte se přesvědčit k čemukoliv jednou neodbytnou ženou, která se Vás bude snažit dostat do nějakého problému.

Štír (23.10-21.11.)

Vaše vytrvalá snaha o lepší postavení v zaměstnání a spokojenější partnerský život jde velice pomalu kupředu. Pamatujte však, že kdo to vzdává - nevyhrává.

Střelec (22.11.-20.12.)

Nastává čas na zásadní změny v životě. Minimálně na změnu prostředí nebo bydliště. Ve starém působišti se Vám již nedaří a pojí se Vám s nemilou vzpomínkou.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Dejte si pozor na lidi, kteří Vám ustavičně lžou. Rozhodně se nenechte omámit první zprávou, kterou dostanete. Prověřte si všechny informace za každou cenu.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Tento týden se pro Vás nachází v ideální konstelaci pro početí nebo porod vytouženého potomka. Neváhejte a využijte nabízenou šanci přicházející z hvězd.

Ryby (19.2.-20.3.)

Nepříjemnosti a povinnosti raději nepřesouvejte na další týden. Čeká Vás neplánovaný telefonát a pravděpodobně daleká cesta, která Vám zkomplikuje Vaše plány.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video