Horoskop na tento týden (19.8. - 25.8.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (19.8. - 25.8.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Budete řešit partnerské nebo rodinné neshody. Váš názor je jiný než ostatních, proto bude třeba udělat kompromis. Jako ostatně vždycky a ve všem.

Býk (21.4.-21.5.)

Hvězdy vám přejí zejména v oblasti práce či podnikání. V rodinném kruhu to už tak veselé nebude, ale na nějaké dohadování doma teď stejně nemáte čas.

Blíženci (22.5-21.6.)

Zaměřte se teď především sami na sebe, pracujte na svém sebevědomí a vzdělávejte se. Máte pracovní příležitost, která se už nemusí znovu opakovat!

Rak (22.6.-22.7.)

V tomto období si ještě můžete dopřát odpočinek na dovolené. Sluníčko a čerstvý vzduch vám rozhodně prospěje. Budete se pak cítit jako znovuzrození.

Lev (23.7.-22.8.)

Vaše rozhodnutí je jen a jen vaše. I když jej všichni neschvalují, stůjte si za ním a nenechte se přemlouvat. Jednou jste se rozhodli, cesta zpět už není.

Panna (23.8.-23.9.)

Věnujte se více svým dětem nebo přátelům, kteří si to zaslouží. Bude to pro vás přínosem do dalšího života a okolí si vás za to bude velmi vážit.

Váhy (24.9.-22.10.)

Tento týden si užívejte s partnerem. Udělejte si nějaký výlet a vyříkejte si vše, co máte společně k řešení. Pročistíte si tak hlavu a ve vztahu se nálada zklidní.

Štír (23.10.-21.11.)

Dejte si pozor na své finance. Teď není vhodná doba na koupi nemovitosti ani na investování do čehokoliv jiného. Počkejte na správný čas – přijde už brzy!

Střelec (22.11.-20.12.)

Zapomeňte na starosti, kterých sice máte hodně, ale snažte se odpočívat a odreagovat se. Každá situace má řešení, naslouchejte svému andělovi.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Je čas, pustit se opět do práce. Máte předpoklady k tomu, abyste svou pílí a cílevědomostí dosáhli kýženého úspěchu. Hvězdy vám budou nakloněny.

Vodnář (20.1.-18.2.)

V tomto týdnu vás neminou menší zdravotní potíže. Správnou životosprávou a veselou myslí můžete docílit toho, že se budete brzy cítit úplně v pohodě.

Ryby (19.2.-20.3.)

Netrapte se tím, co nemůžete změnit. Život je stálý boj, ale vás teď čeká příjemné překvapení v podobě navázání nového přátelství nebo i partnerství.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video