Horoskop na tento týden (2. 12. - 8. 12.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (2. 12. - 8. 12.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Začíná na vás působit předvánoční ruch a nervozita se stupňuje. Zůstaňte pokud možno v klidu. Vaše rodina to ocení a bude si vás za to vážit.

Býk (21.4.-21.5.)

Je třeba vrhnout se na předvánoční úklid nejen doma, ale i ve své duši. Zklidněte své myšlenky a zapomeňte na křivdy, které vám kdy kdo způsobil.

Blíženci (22.5-21.6.)

Předvánoční nálada vás zatím nechává v klidu. Ještě se musíte věnovat práci, takže není čas na adventní rozjímání. Přesto na to nezapomínejte.

Rak (22.6.-22.7.)

Adventní čas vás už pohltil a tento týden budete přemýšlet o nákupu dárků pro své bližní, ale zavzpomínáte si i na staré časy a své dětství.

Lev (23.7.-22.8.)

Ještě jste stále v letu a vaše energie je zdánlivě nevyčerpatelná. Určitě si však udělejte čas aspoň na zapálení adventní svíčky o víkendu.

Panna (23.8.-23.9.)

V čase adventu si užívejte rodinné pohody a snažte se v klidu začít přípravy na vánoce. Není třeba přepínat síly, hlavně se nalaďte svátečně.

Váhy (24.9.-22.10.)

Tento týden už vás předvánoční čas zcela pohltil a vy se pouštíte do pečení a dalších příprav. Děláte dobře, vaše rodina vás za to bude milovat.

Štír (23.10.-21.11.)

Budete tento týden pracovně vytíženi, ale koncem týdne na vás už advent také dolehne. Udělejte si pohodový víkend v kruhu své rodiny.

Střelec (22.11.-20.12.)

Adventní čas vás nutí k zamyšlení a k nostalgii. Také vás začínají pohlcovat předvánoční přípravy. Vše si v klidu naplánujte, času je ještě dost.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Předvánoční šílení vás zatím moc nezajímá, přesto není od věci zamyslet se nad časem adventu a snažit se o pohodu v rodinném kruhu.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Víc, než vánoce, vás zajímá, jestli bude sníh, abyste mohli odjet na hory. I tam si však můžete zapálit adventní svíčku a zavzpomínat na své blízké.

Ryby (19.2.-20.3.)

V tomto týdnu začnete s chutí a elánem péct vánoční cukroví nebo připravovat tradiční výzdobu. Určitě tím potěšíte svou rodinu i přátele.

Další zajímavé články a předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video