Horoskop na tento týden (2.9.- 8.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (2.9.- 8.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

V tomto týdnu se soustřeďte především na svou finanční situaci. Budete mít nějaké výdaje a trochu vám to zamotá hlavu. Dobře počítejte, ať vás nikdo neošidí.

Býk (21.4.-21.5.)

Čeká vás akční týden. Energie na to budete mít dost, zařizování, domlouvání obchodů a akcí. To je vaše parketa a teď jste na to dobře naladěni.

Blíženci (22.5-21.6.)

Máte citlivou duši a v těchto dnech si berete vše příliš k srdci. Musíte se obrnit silnou vůlí a trpělivostí. Každá situace se uklidní a řešení se vždy najde.

Rak (22.6.-22.7.)

Cítíte se trochu unaveni, proto zvolněte tempo a nepřepínejte své síly. Práce vám neuteče, vězte, že zdraví máte jen jedno. Není od věci navštívit svého lékaře.

Lev (23.7.-22.8.)

Vaše problémy se tento týden ještě nevyřeší. Budete se stále zabývat svým vztahem a rozhodnutí neuděláte. Je to dobře, musíte ještě hodně přemýšlet.

Panna (23.8.-23.9.)

Bude se vám dařit v práci. Podaří se vám splnit úkoly, které jste si dali a to udělá radost nejen vám, ale i okolí. Koncem týdne můžete slavit s přáteli.

Váhy (24.9.-22.10.)

Začíná vám období, kdy se budete muset trochu ohánět. Rodina na vás bude tlačit, abyste se postarali o finance. Nebude to jednoduché, ale vy to zvládnete.

Štír (23.10.-21.11.)

Ve vašem životě přicházejí zásadní změny. Tento týden je důležitým mezníkem. Mějte oči otevřené a přijímejte vše s pokorou a vírou v lepší život.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vaše pracovní vytížení je dlouhodobé a musíte se smířit s tím, že se situace hned tak nezmění. Máte pevnou vůli a houževnatost. Vše zdárně zvládnete.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Tento týden se mějte na pozoru v práci. Mohli byste se lehce dostat do konfliktu s některými kolegy. Nesvěřujte se všem, ne každý je k vám upřímný.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Dostanete příležitost seznámit se s novou osobou, která vás dost ovlivní v budoucím životě. Nevyhýbejte se společnosti a buďte komunikativní.

Ryby (19.2.-20.3.)

Netrapte se stále tím, co nemůžete ovlivnit. Život se s vámi nemazlí, ale pokuste se smýšlet optimisticky a občas se odreagujte a zapomeňte na starosti.

Další zajímavé články naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video