Horoskop na tento týden (22.10.- 28.10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (22.10.- 28.10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Osamělost je věc zlá, ale vězte, že čas na vzpamatování se ze šoků je vhodné prožít raději o samotě. Pomoc druhých neočekávejte, protože zatím bohužel nepřichází.

Býk (21.4.-21.5.)

Čeká Vás týden plný radosti, rozkoše a romantiky. Ač se to nezdá, tak se nemilé situace mohou snadno zvrtnout v milostné pletky a později i v nové vztahy.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Pozor! Stahují se nad Vámi mračna v oblasti bydlení. Prověřte, zda jste uhradili všechny složenky a zaplatili nájem. Tato nepříjemnost může mít v budoucnu ještě dohru.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Rak (22.6.-22.7.)

Naskytne se Vám brzy možnost rychlého zisku. Dobře to však vše zvažte, protože tato příležitost by mohla přijít na úkor člověka, který si to rozhodně nezaslouží.

Lev (23.7.-22.8.)

Dominantní ženy vedou a tento týden je plně v jejich režii. Proto se v práci nevzpírejte nadřízeným ženám ani manželkám. Jakýkoliv odpor je teď opravdu zbytečný.

Panna (23.8.-23.9.)

Kdo nečeká zázraky, bude mile překvapen. Ale samozřejmě i naopak. S každou osobou narozenou v Panně si tento týden osud pěkně pohraje. Buďte ve střehu!

Váhy (24.9.-22.10.)

Přijde Vám v tomto čase nepříjemná zpráva. Bude se týkat zdravotního stavu nějaké blízké osoby. Neváhejte v případě potřeby poskytnout radu, zázemí a podporu.

Štír (23.10.-21.11.)

Přichází pomoc doslova a do písmene shůry. To, že Váš průšvih prošel jednou, neznamená, že se to příště povede znovu. Své chyby se snažte napravit a neopakovat.

Střelec (22.11.-20.12.)

Sršíte energií, dobrou náladou a dokonce i nápady. Ne každý však sdílí Vaše nadšení. Vyplatí se Vám tento příliv energie vložit do vlastního bydlení a do rodiny.

Kozoroh (21.12-19.1.)

Po dlouhé a namáhavé práci si můžete gratulovat. Vaše práce se zdařila a nyní sklízíte úspěch. Vychutnejte si to, protože o další projekty a práci bude později nouze.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Smutek a žal Vás tíží a Vaše nechuť ke všemu se zvětšuje. Andělé radí, ať poslechnete svou duši a k ničemu se nenuťte. Do formy Vás dostane zpráva koncem týdne.

Ryby (19.2.-20.3.)

Dočkáte se spravedlnosti, na kterou tak dlouho čekáte. Svoji radost rozhodně schovávat nemusíte. Naopak, potlačte svůj hněv a ukažte svou profesionalitu. Bude oceněna.

Další předpovědi najdete na

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video