Horoskop na tento týden (22.7.- 28.7.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (22.7.- 28.7.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden pro vás bude příjemný. Povede se vám pracovně i v soukromí. Využijte situaci a pusťte se do práce, kterou jste dlouho odkládali. Nebudete litovat.

Býk (21.4.-21.5.)

Užívejte letního počasí, jak to jen bude možné. Vezměte si dovolenou a vyjeďte s partnerem za hranice všedních dnů. Máte jedinečnou příležitost utužit vztah.

Blíženci (22.5-21.6.)

Užívejte letního počasí, jak to jen bude možné. Vezměte si dovolenou a vyjeďte s partnerem za hranice všedních dnů. Máte jedinečnou příležitost utužit vztah.

Rak (22.6.-22.7.)

Je čas nabrat nové síly a vrátit se do pracovního procesu. Počasí sice láká k vodě, ale máte před sebou mnoho povinností. Relaxovat můžete o víkendu.

Lev (23.7.-22.8.)

V tomto období se věnujte především sami sobě. Udělejte si pauzu a dopřejte si masáž nebo pobyt v relaxačním centru. Vaše tělo si o to vyloženě říká.

Panna (23.8.-23.9.)

Čeká na vás překvapení v podobě přítele, kterého po dlouhé době potkáte nebo osoby, se kterou se spřátelíte. Bude to pro vás přínosem do dalšího života.

Váhy (24.9.-22.10.)

V tomto týdnu se budete cítit příjemně a konečně z vás opadne stres, který jste v poslední době prožívali. Uvolněte se a odpočívejte, jak to jen bude možné.

Štír (23.10.-21.11.)

Teď je ten správný čas na odpočinek. Máte za sebou mnoho práce, je třeba zvolnit tempo a začít přemýšlet o dovelené. Počasí je teď skvostné, tak někam jeďte.

Střelec (22.11.-20.12.)

Poslední dobou jste často unaveni a nálada není nejlepší. Jediné řešení je příroda, koupání, odpočinek. Zahoďte starosti na chvíli za hlavu a jeďte na dovolenou.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Následující dny vám přinesou do života rozruch. Budete zváni na společenské akce nebo se zúčastníte nějakého sportovního klání. Nebudete se rozhodně nudit.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Zřejmě vás nemine dovolená, o kterou zrovna moc nestojíte. Rodina však bude trvat na svém a vydáte se za sluncem. Určitě vám to prospěje, nemusíte se bát.

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden vám nevyjde, jak byste chtěli, ale musíte bojovat. Starosti se na vás valí ze všech stran. Nenechte se znechutit, nic není tak horké, jak to vypadá.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video