Horoskop na tento týden (23.9.- 29.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (23.9.- 29.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Máte pocit štěstí a spokojenosti. Radujte se a rozdávejte všude radost. Pomůžete tak ze svízelné situace osobě, která už nedoufala v kontakt s vámi.

Býk (21.4.-21.5.)

Nacházíte se na rozcestí svého života, kdy se snažíte mnoho věcí ignorovat. Buďte však vnímaví, může vám právě teď do života vstoupit životní láska.

Blíženci (22.5-21.6.)

Váš umělecký cit a nadání můžete tento týden vhodně zúročit. Potkáte zajímavou osobu, která ve vhodný okamžik váš talent odhalí a nabídne vám uplatnění.

Rak (22.6.-22.7.)

Někdo z vašich blízkých spoléhá na vaši pomoc a vy ho rozhodně nesmíte zklamat. Otevřete oči a otevřete srdce. V sázce je mnoho a nejenom dobrá pověst.

Lev (23.7.-22.8.)

Daří se vám dobře v práci a soukromí zvládáte též na výbornou. Koncem týdne čekejte větší stresovou zátěž, kterou ale díky skvělému zázemí lehce zvládnete.

Panna (23.8.-23.9.)

Hrozí vám konflikt s přáteli nebo s někým z rodiny. Vaše uražené ego vám ale žádné ovoce nepřinese. Nezapomínejte na slušné vychování a raději se usmiřte.

Váhy (24.9.-22.10.)

Pokorně snášíte nepřízeň osudu a netoužíte proti tomu ani v nejmenším bojovat. Je však na čase probrat se a chtít v sobě najít lepší zítřky. Jinak to nejde.

Štír (23.10.-21.11.)

Postihnou vás menší zdravotní problémy a budete muset podstoupit nepříjemné vyšetření. Snažte se odložit všechny aktivity na další týden. Zdraví je jen jedno.

Střelec (22.11.-20.12.)

Snažíte se objevit nový rozměr svého života. Děláte nové věci, poznáváte nové osoby. Vaše rozjímání bude ještě trvat a získáte mnoho nových zkušeností.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

V lásce vás čeká velmi milé překvapení koncem týdne. Nezapomínejte ale také vyřídit i ty méně příjemné záležitosti, které již podruhé nebude možné odložit.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Snadno se necháváte přemlouvat k nápadům a akcím, které vlastně ani realizovat nechcete. Dejte si pozor, ať vás někdo nedostane do nepříjemné situace.

Ryby (19.2.-20.3.)

Po celé řadě očekávání, beznaděje a trápení přichází konečně zasloužená odměna a pohoda. Užívejte si to plným douškem, místo na výsluní jste si opravdu vydřeli.

Další předpovědi a zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video