Horoskop na tento týden (24.9.- 30.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (24.9.- 30.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Čekáte na osobu, která se Vám dlouho neozývá. Neupínejte se k tomu a zaměřte se na něco nebo někoho jiného. Zbytečně byste tak marnili svůj drahocenný čas.

Býk (21.4.-21.5.)

I když již začíná podzim, čeká Vás týden prozářený sluncem a pozitivní náladou. Vše probíhá relativně v pohodě. Pozor však na možnost nemilé situace závěrem týdne.

Blíženci (22.5-21.6.)

Tento týden zůstaňte v klidu a buďte trpěliví. Nesnažte se vše uspěchávat a urgovat některé záležitosti. Někdy se vyplatí počkat. A to je i Váš případ, dočkáte se.

Rak (22.6.-22.7.)

Konečně nastává období, kdy se vše dává do pohybu a syndrom stojaté vody mizí. Zdlouhavá a vleklá situace se změní a Vám se rýsuje nová budoucnost. Využijte toho ve svůj prospěch!

Lev (23.7.-22.8.)

Čeká Vás nějaká doba samotářství. Zamyslete se nad aktuální situací, vůbec není od věci stáhnout se načas do ústraní. Váš návrat do centra dění bude ovšem revuální.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Panna (23.8.-23.9.)

Přichází zajímavá nabídka, která se rozhodně neodmítá. Máte vcelku dlouhý čas na rozmyšlení. Proto se nezatěžujte nepodstatnými věcmi a důkladně vše promyslete.

Váhy (24.9.-22.10)

Tento týden se snažte nezabývat důležitými věcmi, nedělejte závažná rozhodnutí a hlavně nenavazujte nové vztahy. Situace k tomu momentálně není vhodná.

Štír (23.10-21.11.)

Nesnažte se teď o žádné dobročinné skutky nebo snad i zázraky. Není na ně vhodná doba. Okolí není právě zrovna tolerantní a proto si pokusy nechte na jinou dobu.

Střelec (22.11.-20.12.)

Čeká Vás vzrušující období, může Vás potkat nová láska! Proto zůstaňte ve střehu, dívejte se dobře kolem sebe a nepřehlédněte toho, kdo Vás má opravdu rád.

Kozoroh (21.12-19.1)

Díky své citlivé a zranitelné povaze se nemůžete přehoupnout do nové části života. Ještě vyčkejte, na změny zatím není vhodný čas. Až to přijde, někdo Vám pomůže.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Svou milou povahou můžete udělat radost někomu, kdo to opravdu potřebuje. Nestyďte se a dejte průchod vlastnímu „Já“. Potěší to nejen ty druhé, ale především Vás.

Ryby (19.2.-20.3)

Přichází období, kdy Vám hrozí neúspěch a nepříjemnosti. Snažte se myšlenkám na negativní věci vzdorovat, jinak si podobné situace přivoláte. Chystejte se však na těžší časy.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video