Horoskop na tento týden (25. 11.- 1. 12.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (25. 11.- 1. 12.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Jste v pohodě a rozdáváte dobrou náladu svému okolí. To je ušlechtilé a vás to povznáší na duchu. Přátelé vám budou vděčni za příjemné chvilky.

Býk (21.4.-21.5.)

S přicházející zimou začínáte být mrzutí a zmocňují se vás depresivní myšlenky. Snažte se je zapudit, myslete pozitivně a udělejte si nějakou radost.

Blíženci (22.5-21.6.)

Tento týden musíte trochu zabrat v práci. Nebojte se toho a vrhněte se s vervou na povinnosti. Uvidíte, že se vám bude pracovat daleko lépe!

Rak (22.6.-22.7.)

Vaše myšlenky se začínají stáčet k vánocům. Panika z toho, jak vše stihnete, není nutná. Jako každý rok zvládnete vše v klidu a pohodě.

Lev (23.7.-22.8.)

Zřejmě budete v této době řešit bydlení. Buďto stěhování nebo alespoň úpravy v bytě. Budete mít alespoň vyřešený předvánoční úklid.

Panna (23.8.-23.9.)

Partnerské vztahy se v tomto týdnu zklidní a k vašemu potěšení zase zavládne rodinná pohoda. Těšte se z toho a buďte v klidu.

Váhy (24.9.-22.10.)

Je čas vrátit se opět do pracovního procesu. V zaměstnání i doma vás čekají povinnosti, které je třeba řešit. Odpočatí jste, tak směle do toho!

Štír (23.10.-21.11.)

Tento týden se setkáte s někým milým, který vám udělá velkou radost. Určitě to potřebujete, poslední dobou máte samé starosti a plno práce.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vaše touhy a sny se jen tak nesplní. Musíte se smířit s tím, co vám život přináší a být vděční za vše hezké. Pamatujte, že by mohlo být i hůře.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Připravte se na to, že vás mohou postihnout zdravotní komplikace. V tomto ročním období není o nachlazení nebo chřipku nouze, zásobte se vitamíny.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Už se nemůžete dočkat zimy. Máte v plánu odjet na hory a užívat čerstvého horského vzduchu. Jeďte, bude to pro vaše zdraví určitě přínosné.

Ryby (19.2.-20.3.)

Budete řešit rodinné problémy, ale na to jste zvyklí, tak vás to ani moc nepřekvapí. Tentokrát to zvládnete bravurně a nakonec budou všichni spokojeni.

Další zajímavé články a předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video