Horoskop na tento týden (25.3.- 31.3.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (25.3.- 31.3.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Snažte se omezit uspěchanost a ukvapenost svých rozhodnutí. Soustřeďte se raději na kvalitu toho, co děláte. Tento týden na to bude kladen mimořádný důraz.

Býk (21.4.-21.5.)

Pokud se chystáte někam cestovat, zkontrolujte si pro jistotu pojištění a všechny cestovní doklady. Něco není v pořádku, ale máte ještě šanci předejít potížím.

Blíženci (22.5-21.6.)

V partnerském vztahu jste nuceni dělat kompromisy a pořád ustupovat. Snažte se najít vhodnější řešení pro příští období, protože soustavně ustupovat nelze.

Rak (22.6.-22.7.)

Vaše uzavřenost a nevraživost vůči ostatním není momentálně vhodná. Snažte se přemoci a nabídněte svou pomoc potřebným lidem. Přijde jim velmi vhod.

Lev (23.7.-22.8.)

Čeká vás příjemný, méně náročný týden, ve kterém dostanete velkou možnost se realizovat. Nebude vás to stát mnoho sil a přesto se dokážete špičkově blýsknout.

Panna (23.8.-23.9.)

Nesnažte se vměšovat do problémů svých známých nebo příbuzných. Nepříjemnosti by se brzy dotkly i vás a starosti navíc se vám momentálně nehodí.

Váhy (24.9.-22.10.)

Projevte víc tolerance ke své rodině. Máte nedořešené spory, které není dobré odsouvat, protože brzy někdo z vaší rodiny bude muset na delší čas odcestovat.

Štír (23.10.-21.11.)

Podivné období vaší samoty ještě zatím nebere konce. Své potíže musíte řešit především vy sami. Spolehnout se na druhé by byl velký hazard s budoucností.

Střelec (22.11.-20.12.)

Ideální týden pro nové začátky je tady. Nezadaní potkají nové lásky a přátele a zadaní dostanou velký prostor pro nové fantazie do milostného vztahu.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Těšíte se z úspěchu svých projektů. Nezapomeňte na méně úspěšné kolegy a podejte jim pomocnou ruku. Potřebují to a později vaši snahu ocení nejen slovy.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Jste v období, kdy se snažíte mlčet a nezapojovat se do ničeho. Ke konci dubna se situace otočí a aktivita se bude očekávat právě od vás – připravte se!

Ryby (19.2.-20.3.)

Rezignace nebo smíření se s neúspěchem rozhodně není dobré řešení vašeho zdravotního problému. Snažte se najít další jiné možnosti, které jsou ještě reálné.

Další předpovědi i zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video