Horoskop na tento týden (26.11.- 2.12.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (26.11.- 2.12.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Po náročné, namáhavé práci a pachtění se Vás čeká příjemné překvapení od těch, od kterých byste ho nejméně očekávali. Zůstávejte ovšem stále ve střehu.

Býk (21.4.-21.5.)

Své problémy nedávejte příliš najevo a v žádném případě je neřešte veřejně. Někdo z blízkého okolí Vás již delší dobu sleduje a mohlo by to poškodit Vaší kariéru.

Blíženci (22.5.-21.6.)

V lásce se na Vás konečně usměje štěstí a ozve ten, na koho tak dlouho čekáte. Zadaní mohou zůstat také v klidu, jejich protějšek přijde s novým nápadem.

Rak (22.6.-22.7.)

Tento týden se rozhodně nepodceňujte a se svým pracovním nasazením a zajímavými nápady se nebojte prezentovat na správných místech. Odměna je téměř jistá.

Lev (23.7.-22.8.)

Přes bouřlivé a složité období, které teď právě prožíváte, Vám jedna blízká osoba dělá velkou radost. Během tohoto týdne by Vám měla znovu nezištně pomoci.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Panna (23.8.-23.9.)

Zavzpomínejte na dřívější doby. Z minulosti Vás trápí jeden nedořešený problém. Potkáte také dávné přátele a kamarády a navážete zajímavé kontakty.

Váhy (24.9.-22.10.)

Procházíte právě teď týdnem, kdy je ideální zmírnit hektické pracovní tempo a začít se konečně věnovat svému zdraví. To jste v poslední době nemálo zanedbávali.

Štír (23.10.-21.11.)

Vaše veselá povaha je většinou potěšením pro mnoho lidí. Tento týden si však dávejte pozor na jazýček. Nevinná poznámka může nepříznivě ovlivnit osudy nejen Vaše.

Střelec (22.11.-20.12.)

Tomuto týdnu všichni Střelci velí. Všechno zvládnete elegantně a s přehledem, nic Vás nerozhodí. Jediné, v čem byste mohli narazit, je neshoda s rodinou.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Nesnažte se porozumět za každou cenu problémům a starostem Vašich přátel. Zbytečné starosti o ně by Vás mohly připravit o zajímavou příležitost v práci či studiu.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Řešení Vašeho problému s úřady dopadne nakonec dobře. Vaše klidná povaha a příjemné vystupování donutí i nepřístupné úředníky chovat se slušně.

Ryby (19.2.-20.3.)

Nacházíte se nyní v období klidu a zastavování se. Tento čas rozhodně využijte k odpočinku, protože začátkem prosince budete mít volného času málo.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video