Horoskop na tento týden (27.8.-2.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (27.8.-2.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Pořád trváte na svém a příliš lpíte na hmotných věcech. Toto jednání Vám místo úspěchu přináší pravý opak. Pozor, abyste nepřišli o vše. Využijte služeb nezávislého pozorovatele.

Býk (21.4.-21.5.)

Zvyšte péči o své zdraví a tělo. Neváhejte upravit také svůj jídelníček. Věnujte se převážně sobě a snažte se dát do pořádku a do pohody. Na škodu není ani návštěva přírody.

Blíženci (22.5-21.6.)

Dobře zvažte všechny činy, jinak budete zklamáni. Pozor na faleš a intriky. Dívejte se na svět reálně a držte se při zemi, abyste nepodlehli iluzi.

Rak (22.6.-22.7.)

Těšte se na pohodový týden. V rodinném prostředí si užijete klid a dobrou náladu. Na účet mohou dorazit dlouho očekávané peníze. Polepšíte si!

Lev (23.7.-22.8.)

Konečně se dá vše do pohybu a nastanou změny. Kdo potřebuje, nechť realizuje své plány, má šťastný týden. Je teď zároveň vhodná doba pro cestování.

Panna (23.8.-23.9.)

Pozor na bláznivé nápady, které se nyní nevyplácí realizovat. Procházíte nějakou radostí a euforií, což je sice krásné, ale každý sen jednou pomine.

Váhy (24.9.-22.10.)

Nepodléhejte depresím. To co se stalo, již nelze vrátit. Vše berte jako vhodné ponaučení do budoucnosti. Nesnažte se tím znepokojovat své blízké – nastal by problém.

Štír (23.10-21.11.)

Pozor! Budete opět muset projít zkouškou. Může se jednat o pracovní záležitosti, kde pravděpodobně vznikne nějaký spor. Nedejte se zastrašit!

Střelec (22.11.-20.12.)

Konečně dobrá zpráva, která Vás potěší. Očekávejte spousty nové energie a nápadů. Ukažte své znalosti a své dovednosti se nebojte dobře prodat.

Kozoroh (21.12-19.1.)

Vše vypadá velice špatně, přepadá Vás strach a nevíte si rady. Bát se naštěstí vůbec nemusíte, protože jak vše špatně začalo, tak vše také dobře skončí.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Tento týden se nepouštějte do žádných větších procesů. Jste příliš rozmrzelí na to, abyste dokázali objektivně posuzovat situace nebo rozhodovat spravedlivě.

Ryby (19.2.-20.3.)

Přišel vhodný čas k vyřešení nebo uzavření sporů. Vyjasněte si všechny situace a snažte se hledat řešení. Je to zároveň týden vhodný k sebevzdělávání.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video