Horoskop na tento týden (28.1.- 3.2.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (28.1.- 3.2.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline. cz

Beran (21.3.-20.4.)

Zůstáváte ve stádiu „stopky“, kdy se naštěstí nic neděje. Máte spoustu času připravovat se na horší časy nebo si prostě jen vydechnout a odpočívat.

Býk (21.4.-21.5.)

V práci panuje rozohněná atmosféra. Nesnažte se vyřešit konflikty na vlastní pěst, zřejmě budou padat hlavy. Pozor aby mezi nimi nebyla také ta vaše.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Podaří se vám konečně partnersky sladit s tím, koho máte rádi. Nespěchejte, váš protějšek neumí být tak rychlý jako vy. Čekání přinese opravdové růže.

Rak (22.6.-22.7.)

Vaše dobrá nálada může být trnem v oku jiné osobě. Nedejte si však zkazit pracně vymoženou pohodu. Do budoucna musíte trénovat vlastní sebeovládání.

Lev (23.7.-22.8.)

Váš dávný sen se začíná pomalu realizovat. Pozor na vlastní sentiment a naivitu. Ne vše je možné uskutečnit hned a tady. Do svého projektu zapojte více pokory.

Panna (23.8.-23.9.)

S lhostejností přihlížíte k vlastnímu životu a vlastní pád vám téměř nevadí. Proberte se a začněte bojovat. Stagnace by vám přinesla pracovní i psychické problémy.

Váhy (24.9.-22.10.)

Tento týden někoho velice potěší vaše sdílnost a přátelská náklonnost. Podpoříte tak někoho, kdo to opravdu potřebuje. Dobrý pocit zahřeje u srdce i vás.

Štír (23.10.-21.11.)

Přestaňte žít ve vzpomínkách. Je pravda, že minulý čas měl něco do sebe, ale schovávat se před budoucností není zrovna výhra. Váš problém stále čeká.

Střelec (22.11.-20.12.)

Máte před sebou poslední z náročných úkolů tohoto pololetí. Další období se ponese v meditativním duchu, kdy se musíte připravit na novou dobu a prostředí.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Zbytečně podléháte depresi a pocitu, že nic nezvládáte. Váš výkon a způsob práce se však vůbec nemění, jenom vy potřebujete malou pauzu pro odpočinek.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Nacházíte se v ideálním čase vyrazit za zábavou a děláním si radosti. Ve správný čas potkáte i novou osobu, která vám v budoucnu malinko pootočí životem.

Ryby (19.2.-20.3.)

Pokorně přikyvujete na reakce okolí a smiřujete se s vlastním osudem. Nepřijímejte vše pesimisticky, učte se najít nové pozitivní cíle. Základem budou právě ty staré.

Další předpovědi a zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video