Horoskop na tento týden (28. 10. - 3. 11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (28. 10. - 3. 11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento týden se nemusíte ničím trápit. V zaměstnání budete mít klid a v rodinném kruhu zavládne pohoda, jaká už dlouho nebyla.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dávejte si v této době pozor, abyste nenaletěli podvodníkům. Buďte obezřetní při jakékoliv finanční transakci nebo při obchodním jednání.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Čeká vás příjemný týden, kdy se dočkáte zajímavých změn ve svém životě. Ač se vám to zpočátku nebude zdát, bude vše jen pro vaše dobro.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jste v jednom kole a tento týden to nebude jiné. Nemusíte se obávat, energie máte dost a všechny úkoly a předsevzetí zvládnete na jedničku.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Měli byste zvolnit tempo. Vaše nadšení je velké, ale síly ubývají a je třeba trochu relaxovat a hlavně si v klidu promyslet, kam se to ženete.

Panna (23. 8. - 23. 9.)

V této době byste měli myslet především na rodinu. Využijte svátky dušiček a navštivte své příbuzenstvo. Bylo by dobré utužit vztahy.

Váhy (24. 9. - 22. 10.)

Nacházíte s v romantickém rozpoložení. Udržte si tuto náladu co nejdéle. Bude se vám lépe pracovat i komunikovat s partnerem.

Štír (23. 10. - 21. 11.)

Tento týden je možné, že vás postihnou drobné zdravotní potíže. Stačí jen dodržovat správnou životosprávu a dodat tělu potřebné vitamíny.

Střelec (22. 11. - 20. 12.)

Čas dušičkový má na vás silný vliv. Přemýšlíte o své rodině a chcete, aby bylo vše jako dřív. Jenže život jde dál a změny jsou nutné.

Kozoroh (21. 12. - 19. 1.)

Je na čase řešit případné neshody v rodině nebo v partnerství. Musíte si sednout a vše v klidu vyříkat. Jen tak najdete jádro problému.

Vodnář (20. 1. - 18. 2.)

Trápíte se myšlenkou, že vše není podle vašich představ. Vězte, že v životě je vše tak, jak je to předem dané a vy to stejně nezměníte.

Ryby (19. 2. - 20. 3.)

Opět je tady týden, kdy se budete potýkat s pracovními povinnostmi. Je třeba obrnit se trpělivostí a vytrvalostí. O víkendu přijde zasloužený odpočinek.

Další zajímavé články a předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video