Horoskop na tento týden (28.4.- 5.5.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (28.4.- 5.5.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Ač se to nezdá, přicházíte do období, kdy začnete objevovat svůj vnitřní klid a smysl pro určitou flegmatičnost. Nic vás již tak snadno nerozhodí.

Býk (21.4.-21.5.)

Vaše plány ohledně cestování se mírně vymkly vaší kontrole. Nezapomeňte na svou pověstnou důslednost, kterou opravdu oplýváte.

Blíženci (22.5-21.6.)

Procházíte obdobím zamilovanosti. Ke štěstí vám stačí málo. Nezapomeňte, že vaše vztahy velmi rychle vyprchávají. Tento si již hýčkejte!

Rak (22.6.-22.7.)

Pokud uvažujete začít s podnikáním, raději si to dobře rozmyslete. Raci nejsou dobří obchodníci a v této tvrdé době bohužel neprorazí.

Lev (23.7.-22.8.)

Křik a rozčilování nemá smysl. Snažíte se sjednat pořádek touto metodou. Váš partner však netouží být ovládán. Pokuste se respektovat se vzájemně.

Panna (23.8.-23.9.)

Velice zdatně se učíte novým věcem. To vás ctí a své okolí tím příjemně překvapujete. Další vzdělávání nebude v žádném případě na škodu.

Váhy (24.9.-22.10.)

Izolace, do které se nyní uzavíráte, není právě vhodným řešením vašeho problému. Naopak, choďte do společnosti a bavte se, pomůže vám to.

Štír (23.10.-21.11.)

Zapomínáte občas na své povinnosti a snažíte se vše dohánět na poslední chvíli. Zamyslete se nad sebou a pokuste se o nápravu. Máte na to!

Střelec (22.11.-20.12.)

Snažíte se do poslední chvíle utajit nějaký skandál. Jediné řešení je v obyčejném přiznání. Následky nebudou tak katastrofální, jak očekáváte.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Vaše prostořekost vám byla vždy spíše na obtíž. Momentálně se však nalézáte v situaci, kdy vám může velice pomoci a to nejen pracovně.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Znáte velmi dobře své možnosti a hranice. Proto uděláte velmi dobře, když odmítnete velmi atraktivní nabídku, kterou byste ovšem nezvládli.

Ryby (19.2.-20.3.)

S úsměvem jde všechno lépe a tím se momentálně řídíte. Někdy však ani úsměv nestačí, musíte ukázat také své schopnosti a znalosti.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video