Horoskop na tento týden (29.10.- 4.11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (29.10.- 4.11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Vaše mazanost a chytrost Vám může snadno přinést nemalé peníze. Tento týden se rozhodně neostýchejte, buďte rázní a nebojte se přidat své štiplavé poznámky, vyplatí se Vám to.

Býk (21.4.-21.5.)

Podobně jako Berani sdílíte týden, kdy o finance rozhodně nouze nebude. Je Vám přáno a malé vyhození z kopýtka není vůbec na škodu. Myslete také na své blízké, které drobný dárek potěší.

Blíženci (22.5-21.6.)

Držíte zbytečný smutek za nezdařený projekt nebo osobu, která na Vás zapomíná. Vězte, že ten, kdo zapomněl, nestál za to, abyste kvůli němu smutnili. Naopak, radujte se, že jste poznali jeho pravou tvář.

Rak (22.6.-22.7.)

Spravedlnost přichází a dá za vyučenou těm, kteří po Vás minulý týden šlapali a přáli Vám nezdary. Nesnažte se o škodolibost, raději využijte času, kdy se soupeř vzpamatovává, k vlastnímu rozvoji.

Lev (23.7.-22.8.)

Nový zájem, který Vám do života vnesla určitá osoba, berte jako výzvu a snažte se udělat co největší krok dopředu. Otevřou se Vám netušené obzory a tedy i lepší nabídky na práci a nové koníčky.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Panna (23.8.-23.9.)

Pozor na iluze a intriky v lásce. Ten, koho tak milujete, Vám ještě neodkryl celou svou minulost. Pokuste se ji nějak bezpečně zjistit a případně si o tom pohovořit společně. Je již nejvyšší čas.

Váhy (24.9.-22.10.)

Tomuto týdnu dominují ženy. Varování tedy patří mužům – nevzpírejte se. Ženy naopak konejte, co je třeba a vězte, že mužům ve znamení Vah můžete tento týden pěkně zamíchat život.

Štír (23.10.-21.11.)

Zklamání, to je to, co Vás právě provází a trápí. Nečekané zdravotní změny Vám možná komplikují plány. Ale vše špatné je pro něco dobré. Sami to koncem týdne uznáte.

Střelec (22.11.-20.12.)

Odmítejte tento týden veškeré smlouvy, peníze nebo pojištění. Otočilo by se to proti Vám a zhoršilo by to již tak dost tíživou finanční situaci. Bát se nemusíte, listopad přinese změny.

Kozoroh ( 21.12.-19.1.)

Přicházejí nové začátky, nové šance. Znamená to, že byste už měli ukončit všechny staré sváry a začít od nuly opravdu ve všech oblastech. Je také vhodný čas k přestěhování se.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Očekává se, že projevíte dík nebo sympatii někomu velice významnému. I když se Vám do toho moc nechce, je lepší poslechnout. Nikdy nevíte, kdo Vám může v budoucnu pomoci.

Ryby (19.2.-20.3.)

Někdo se snaží dostat do Vaší přízně a přiživit se na Vaší práci. Snažte se včas nepřítele prokouknout. Může být třeba sympatický člověk, ale nedejte mu šanci. Ke dnu Vás může stáhnout kdokoliv.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video