Horoskop na tento týden (29.7.- 4.8.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (29.7.- 4.8.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Zamyslete se nad tím, jestli pracujete efektivně. Práce vám jde dobře od ruky, ale musíte také umět odpočívat a nedělat něco, co pro vás nemá žádný význam.

Býk (21.4.-21.5.)

V tomto týdnu se budete muset vrátit do pracovního procesu s energií, kterou jste načerpali během dovolené. Pokud se do práce položíte, ocenění vás nemine.

Blíženci (22.5-21.6.)

Dobrá nálada vás v tomto týdnu opustí a budete se cítit nevalně. Opět se projeví partnerské neshody a bude třeba radikálně vyřešit problémy z očí do očí.

Rak (22.6.-22.7.)

Budete se potýkat s úřady. Je třeba dát si do pořádku veškeré dokumenty a platby, abyste něco nepromeškali. Zbytečně byste se pak museli vydávat z peněz.

Lev (23.7.-22.8.)

Máte záletnické choutky, ale zvažte, jestli je vám to třeba. Partner pro vás dělá hodně, měli byste si srovnat své životní hodnoty a ještě vše přehodnotit.

Panna (23.8.-23.9.)

Je čas se odpoutat od práce a udělat si ještě příjemné letní lenošení. Máte kolem sebe rodinu či přátele, kteří s vámi rádi vyrazí do přírody či za sportem.

Váhy (24.9.-22.10.)

Budete se muset zapojit do pracovního procesu, vaše finanční situace není růžová. V tomto týdnu se vám může podařit najít alespoň brigádu či přivýdělek.

Štír (23.10.-21.11.)

Ještě byste měli chvíli odpočívat. Čeká vás pak náročnější období, kdy se nezastavíte. Tento týden využijte k rodinným výletům a utužujte vztahy.

Střelec (22.11.-20.12.)

Budete řešit rodinné vztahy. Nebude to nic příjemného, ale myslete na to, že vše bude, jak má být a vy to neovlivníte. Jen zkuste držet na uzdě své emoce.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Tento týden byste se měli zklidnit a odjet mimo civilizaci. Potřebujete si srovnat myšlenky a udělat si plán, co budete podnikat v budoucnu pracovně i osobně.

Vodnář (20.1.-18.2.)

V této době pro vás bude nejlepší, když se budete věnovat svým zálibám a koníčkům. Do sporů s partnerem nebo rodinou se rozhodně nepouštějte.

Ryby (19.2.-20.3.)

Udělejte si týden pro sebe. Zapomeňte na všechny starosti a věnujte se svému tělu a své duši. Je třeba udělat celkovou očistu a uspořádat si myšlenky.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video