Horoskop na tento týden (3.12.- 9.12.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (3.12.- 9.12.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden jste králem všech situací, vše se Vám daří, jste centrem pozornosti a rozhodně se nedáte nikým vyvést z dobré nálady. Prostě idylka.

Býk (21.4.-21.5.)

Do Vašeho života přichází osoba, která se o Vás až příliš zajímá. Mohlo by se jednat i o nového partnera, který to ovšem dobře nemyslí. Pozor na to!

Blíženci (22.5.-21.6.)

Připravte se na porážku v souboji se soupeřem. V soudních sporech nebo v dohadování s úřady se Vám tentokrát nepovede nejlépe. Smiřte se s tím.

Rak (22.6.-22.7.)

Spásnou radu a záchranu Vám přijde dát zkušenější a starší muž. Situace, ve které se nacházíte, brzy skončí a začnou konečně lepší časy. Těšte se!

Lev (23.7.-22.8.)

Stejně jako beran zažíváte příjemné období euforie a radosti. Prostě se Vám bude dařit! Na rozdíl od berana v tomto období zůstanete o něco déle.

Panna (23.8.-23.9.)

Hrnou se na Vás nabídky na nevýhodná pracovní místa. I když ve Vaší situaci, kdy počítáte každou korunu, práci potřebujete, opravdu dobře promýšlejte!

Váhy (24.9.-22.10.)

Rozhodně se tento týden nepouštějte do sporů s Vaším nadřízeným. Jeho potíže v soukromí by mohly narušit Váš vztah a také dobré platové ohodnocení.

Štír (23.10.-21.11.)

Skvělá zpráva pro štíry – máte šanci něco vyhrát. Zaměřte se spíš na soutěže, ve kterých nejde o čísla. Například stírací losy nebo výherní křížovky.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vášeň a romantika je to, co následuje po rozhádání se s partnerem. Vaše spory jsou pryč a vše se vysvětlilo. Příště trochu pokory a kompromisů neuškodí.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Procházíte časem, kdy se Vám zdánlivě daří a nic Vás netíží. Vše zůstává dobré do chvíle, než dostanete pozvání na schůzku s neznámou osobou.

Vodnář (20.1.-18.2.)

O Vaši pozornost se dožaduje přítel, kterého už dlouho dobu zanedbáváte. Přehodnoťte vlastní chování a snažte se chovat vstřícně a přátelsky.

Ryby (19.2.-20.3.)

Poděkujte tomu, kdo Vám již delší dobu pomáhá a snaží se Vás dostat do lepší situace. Těšte se, výrazně lepší osobní život Vás čeká v novém roce!

Další předpovědi najdete na www.vestenionline. cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video