Horoskop na tento týden (30.9.- 6.10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (30.9.- 6.10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden vás potrápí problémy, ale není třeba podléhat rozmrzelosti z vašeho zdravotního stavu. Nic není tak vážné a vše se v dobré obrátí.

Býk (21.4.-21.5.)

Současné rozpoložení vám vyhovuje a cítíte se spokojeni. Snažte se tento pocit udržet co nejdéle, čekají vás ještě náročné zkoušky.

Blíženci (22.5-21.6.)

Partner vás možná trochu přehlíží a tváří se lhostejně. Je to naštěstí jen dočasné období, které zakrátko opět vystřídá příjemné usmiřování.

Rak (22.6.-22.7.)

Buďte ve střehu, ať vás někdo nepřelstí, zejména v zaměstnání. Nadřízení na vás připravují past. Naopak v oblasti vztahů se vám nyní bude dařit.

Lev (23.7.-22.8.)

Budete se muset nyní definitivně rozhodnout mezi dvěma volbami. Nebude to jednoduché. Dejte na radu starších a dobře zvažte všechna pro i proti.

Panna (23.8.-23.9.)

Provází vás již delší dobu smutek a špatná nálada. Starosti z minulosti vám nedají spát. Odpověď možná přinese nečekaně nalezený dopis.

Váhy (24.9.-22.10.)

Čeká vás teď romantické období, které může přinést nové lásky a partnerské štěstí. Máte šanci na dlouhodobý vztah, není vyloučen ani sňatek.

Štír (23.10.-21.11.)

Tento týden zapomeňte na romantické schůzky nebo rande. Vaše pozvání by protějšek odmítl, momentálně je totiž velmi pracovně vytížen.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vytrvalost a trpělivost vám pomohou dojít k cíli. Věnujte se opět také svým čtyřnohým mazlíčkům, které jste v poslední době trochu zanedbávali.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Teď je pro vás vhodná doba investovat, jen si rozmyslete, do čeho. Můžete zkusit cokoliv, jen nyní neukládejte peníze do nemovitostí.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Sliby druhých se opět nevyplní. Bohužel v tom opět bude hrát roli osoba, která vás již jednou podrazila. Bude to pro vás ponaučení pro příště.

Ryby (19.2.-20.3.)

Vše bude jinak, protože přicházejí velké změny. Pro vás velice příjemné, v práci vám mohou nabídnout lepší post, na který tolik čekáte.

Další předpovědi a zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video