Horoskop na tento týden (4. 11. - 10. 11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (4. 11. - 10. 11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Přijdou vám peníze a nebudou malé. Investujte je s rozumem, následující situace vás má připravit na horší časy, kdy bude financí méně.

Býk (21.4.-21.5.)

V těchto dnech by vám velice ublížila tvrdohlavost. Buďte více trpěliví, vaše chvíle přijde, ale až za nějaký čas, možná už příští týden.

Blíženci (22.5-21.6.)

Zakopejte válečnou sekeru a zapomeňte na spory. Žijeme jen jednou a vše nahrává tomu, abyste uzavřeli s okolím příměří a byli v pohodě.

Rak (22.6.-22.7.)

V pokoře a pohodě zkuste prožívat následující klidné období. Zbytečně se nezviditelňujte a zůstaňte v ústraní. Čerpejte novou sílu a energii.

Lev (23.7.-22.8.)

Nesvádějte boj s větrným mlýnem a neusilujte o toho, kdo vás už nemiluje. Trápíte tím hlavně sebe. Definitivní konec přinese nové možnosti v lásce.

Panna (23.8.-23.9.)

Stále marně čekáte na jednu důležitou zprávu. Ještě to bude trvat, ale dočkáte se. Nic netrvá věčně a také vaše starosti budou mít brzy konec.

Váhy (24.9.-22.10.)

Spásná rada a dobrý nápad je tady. Přináší vám ho jedna moudrá žena a zároveň vás v životě posouvá na další vyšší úroveň hodnot.

Štír (23.10.-21.11.)

Dlouho jste bojovali za vlastní práva a slušnou práci, ale jste v této chvíli poraženi. Neberte si to tak, do budoucna vás to zocelí a váš čas přijde.

Střelec (22.11.-20.12.)

Nebraňte se změnám a bez obav je přijměte. Nový režim vám přináší možnost začít znovu a s čistým štítem. Hleďte optimisticky do budoucnosti.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Dejte pozor. Někdo se vás snaží obalamutit a přinutit vás uvěřit jeho plánům nebo podepsat nevýhodnou smlouvu. Vše řešte s klidem a rozumem.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Někdo se k vám zachoval velmi nehezky a vy jste z toho mrzutí. Vězte, že nová naděje je na obzoru a přichází v podobě, kterou byste nejméně čekali.

Ryby (19.2.-20.3.)

Zdá se vám, že jste svému okolí lhostejní a tak oplácíte všem stejnou mincí. Tento týden je ve znamení smutku a deprese, moc toho nenapracujete.

Další zajímavé články a předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video