Horoskop na tento týden (4.3.- 10.3.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (4.3.- 10.3.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Zapracovali jste poctivě na svém nedostatku a výsledek se pomalu dostavuje. Neusínejte však na vavřínech, okolí bude čekat další zlepšování.

Býk (21.4.-21.5.)

Následující období vás naučí, že nic není tak horké, jak se uvaří. Veškeré situace, které se zdají být na první pohled neřešitelné, nakonec zvládnete.

Blíženci (22.5-21.6.)

Váš hlavní problém pomalu ustupuje. Ač máte starostí a problémů opravdu mnoho, koncem týdne se setkáte s osobou, která vám přinese dobrou zprávu.

Rak (22.6.-22.7.)

Dění ve vaší rodině není zrovna příznivé. Vztahy jsou mírně vyostřené a mír v nedohlednu. Je vhodné do situace příliš nezasahovat a přečkat ji v klidu.

Lev (23.7.-22.8.)

Pracovně se vám opravdu daří a úspěšně stoupáte vzhůru. Dejte si jen pozor na své soukromí, které na úkor pracovní vytíženosti dost strádá.

Panna (23.8.-23.9.)

Se svou tradiční nevinností přecházíte další náročné období, které by jiné vyřídilo. Připravte se však na to, že příště už to tak snadné nebude.

Váhy (24.9.-22.10.)

Nezavírejte dveře těm, kteří vás potřebují. Rada a vyslechnutí druhého vás nic nestojí. Nezapomínejte na momenty, kdy jste vy sami potřebovali pomoc.

Štír (23.10.-21.11.)

Berete momentální období jako velkou párty. Raději změňte velmi rychle způsob života a myšlení, protože vystřízlivění z této „oslavy“ by mohlo velmi bolet.

Střelec (22.11.-20.12.)

Dostáváte nabídku na nové pracovní místo. Má to ale jeden háček v podobě dalšího vzdělávání. Dobře zvažte, zda na podobnou věc budete stačit.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Vaše očekávání se mírně rozchází s realitou. Naštěstí právě procházíte klidnějším týdnem, kdy budete mít dost času o všem důkladně uvažovat.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Vaše pasivita v soukromém životě leží v žaludku více lidem. Zkuste překvapit a podnikněte něco potěšujícího pro ostatní. I malá změna je velký pokrok.

Ryby (19.2.-20.3.)

Úsměv z tváře vám nemizí. Úspěšně se učíte radovat se z dobrých věcí a nalézáte své lepší já. To je dobře, cesta k úspěchu je opravdu blízko.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video