Horoskop na tento týden (5.11.- 11.11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (5.11.- 11.11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

www.vestenionline.cz

Beran (21.3.-20.4.)

Vytrvalost a trpělivost Vám pomohou dojít k vysněnému cíli. Věnujte se také více svým čtyřnohým mazlíčkům, které jste v poslední době trochu zanedbávali.

Býk (21.4.-21.5.)

Buďte ve střehu, ať Vás někdo nepřelstí, zejména si dávejte pozor v zaměstnání. Nadřízení na Vás připravují past. Naopak v oblasti vztahů se Vám nyní bude dařit.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Trápí Vás problémy, ale není třeba podléhat rozmrzelosti z Vašeho zdravotního stavu nebo finanční situace. Nic však není tak vážné a vše se v dobré obrátí.

Rak (22.6.-22.7.)

Zapomeňte tento týden na romantické schůzky nebo rande. Vaše pozvání by protějšek odmítl, protože je momentálně pracovně velice vytížen. Váš čas přijde později.

Velký horoskop na rok 2012 - co Vás čeká v druhé polovině roku?

Lev (23.7.-22.8.)

Smutek a špatná nálada Vás provází již delší dobu. Určité starosti z minulosti Vás stále provázejí a nedají Vám spát. Odpověď na Vaši otázku přinese nečekaně nalezený dopis.

Panna (23.8.-23.9.)

Vaše finanční plány mají v tuto chvíli zelenou a proto si rozmyslete, jak a kam vhodně investovat. Můžete zkusit cokoliv, jen momentálně neukládejte peníze do nemovitostí.

Váhy (24.9.-22.10.)

Hezké sliby druhých se opět nevyplní. Bohužel zase v tom bude hrát roli určitá osoba, která Vás již jednou podrazila. Bude to pro Vás ponaučení a varování pro příště.

Štír (23.10.-21.11.)

Momentální rozpoložení a příjemná nálada Vám vyhovuje a cítíte se spokojeni. Snažte se tento pocit udržet co nejdéle, čekají Vás ještě v budoucnu náročné zkoušky. Střelec (22.11.-20.12.) Váš partner Vás možná v této chvíli trochu přehlíží, tváří se lhostejně a netečně. Je to naštěstí jen dočasné období, které opět brzy vystřídá příjemné usmiřování.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Čeká Vás důležité rozhodnutí. Budete se muset nyní rozhodnout mezi dvěma volbami. Nebude to jednoduché. Dejte na radu starších a dobře zvažte všechna pro i proti.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Vše bude jinak, protože právě přicházejí velké změny. Ovšem pro Vás velice příjemné. V zaměstnání Vám mohou nabídnout lepší post, na který už dlouho čekáte.

Ryby (19.2.-20.3.)

Čeká Vás nyní romantické období, které může přinést nové lásky a partnerské štěstí. Máte šanci na dlouhodobý vztah, není také vyloučeno, že Vás partner požádá o ruku.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video