Horoskop na tento týden (5.8.- 11.8.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (5.8.- 11.8.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

V tomto týdnu budete muset řešit rodinné vztahy, které nejsou úplně v pořádku. Pokud udržíte své emoce na uzdě, bude to pro všechny jednodušší.

Býk (21.4.-21.5.)

Zaměřte se v této době hlavně na své blízké. Rodina od vás očekává aktivitu a nápady na prožití netradiční dovolené. Zkuste něco zajímavého vymyslet.

Blíženci (22.5-21.6.)

Hvězdy vám teď příliš nepřejí. Řešíte práci nebo vztah a nedaří se vám tak, jak byste si představovali. Musíte být trpěliví, nikdy není tak zle, jak se zdá.

Rak (22.6.-22.7.)

Děláte si starosti ohledně své rodiny. Teď je ta správná doba, abyste podpořili své blízké. Máte na to, vaše zkušenosti a síla osobnosti vás k tomu předurčuje.

Lev (23.7.-22.8.)

Nemáte právě lehké období, ale musíte se s tím vypořádat. Čekají vás velké změny, na které je třeba se dobře připravit a minulost odstřihnout.

Panna (23.8.-23.9.)

Po dovolené se musíte zase soustředit na práci a všední starosti. Využijte svou nabranou energii a vrhněte se do pracovního procesu s elánem.

Váhy (24.9.-22.10.)

Máte před sebou týden plný citů a projevů lásky ze strany partnera. I počasí přeje vašemu vztahu, můžete trávit společné chvíle u vody nebo na cestách.

Štír (23.10.-21.11.)

Potkáte nové přátele, se kterými můžete navázat dlouhodobé přátelství. Bude to pro vás novým přínosem do budoucího života jak pracovně tak v soukromí.

Střelec (22.11.-20.12.)

Stále se budete potýkat s rodinnými záležitostmi a budete muset tento týden také hodně pracovat. Nebude to lehké, ale máte silnou vůli a zvládnete vše dobře.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Jste v pokušení změnit styl svého dosavadního života. Teď je zrovna ten správný čas, udělejte to, co považujete za správné. Vaše intuice vás nezklame.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Těšíte se z toho, že se vám daří v práci. Máte kolem sebe přátele, kteří vás mají rádi. Daří se vám vše, na co si vzpomenete. Zůstaňte ale nohama na zemi!

Ryby (19.2.-20.3.)

V tomto týdnu budete pracovně dost vytíženi. Vydržte to, i když je to v těch vedrech nepříjemné. Dovolená vás ještě čeká a pak si budete moci odpočinout.

Další astrologické předpovědi i zajímavé články naleznete na webu www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video