Horoskop na tento týden (7.1.- 13.1.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (7.1.- 13.1.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Zlepší se vám nálada, na obzoru jsou samé dobré zprávy. Může dojít ke zlepšení vaší finanční situace nebo dostanete zajímavou pracovní nabídku.

Býk (21.4.-21.5.)

Dívejte se na svět optimisticky. Máte sice pocit, že není vše, jak má být, ale problémy se vám podaří elegantně vyřešit. Musíte jen chtít a věřit si.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Čeká vás pracovní týden, kdy budete muset trochu zabrat. Výsledky se dostaví, nadřízení vás pochválí a tím budete i doma v pohodě a klidné atmosféře.

Rak (22.6.-22.7.)

Je čas naplánovat si, čeho chcete tento rok dosáhnout a podle toho začít jednat. Energie a nápadů máte dostatek, hvězdy vám přejí, tak s chutí do toho!

Lev (23.7.-22.8.)

Začali jste tento rok ve vysokém pracovním nasazení. Přesto si nyní můžete trochu odpočinout a nabrat nové síly třeba v exotických krajích nebo na horách.

Panna (23.8.-23.9.)

Zapojte se do společenského dění. Máte šanci získat nové přátele nebo partnera. Zapomeňte na ostych a ukažte všem své schopnosti, které nesporně máte.

Váhy (24.9.-22.10.)

Jste nerozhodní a nemáte iluze o své budoucnosti. To je ale chyba! Vrhněte se do práce nebo studia plným proudem. Máte příznivé postavení planet.

Štír (23.10.-21.11.)

Tento týden bude náročný, ale vy to zvládnete. Máte chuť a sílu pracovat, nic vás nerozhodí. Andělé vám pomáhají a přijde čas, kdy se vaše snažení zúročí.

Střelec (22.11.-20.12.)

Hvězdy vám radí změnit styl života. Bude to těžké, ale je třeba udělat rozhodnutí a konečně si říct, co od života očekáváte a jak ho chcete žít dál.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Budete se muset vypořádat s rodinnými problémy, které se na vás nyní valí. Když budete uvažovat rozumně a bez emocí, vše se zdárně vyřeší.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Máte podporu hvězd ve všem, co děláte. Tento týden tedy bude opět bezproblémový a bude se vám dařit v práci i v osobním životě.

Ryby (19.2.-20.3.)

Ještě vás budou tento týden provázet drobné zdravotní potíže, pokud však budete optimisté, problémy pominou a budete mít opět dostatek energie.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video