Horoskop na tento týden (7. 10. - 13. 10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (7. 10. - 13. 10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

V tomto týdnu budete vládci všech situací, vše se vám bude dařit a rozhodně se nedáte nikým vyvést z dobré nálady. Prostě idylka.

Býk (21.4.-21.5.)

Do vašeho života přichází osoba, která se o vás až přehnaně zajímá. Mohlo by se jednat i o nového partnera, který to ovšem dobře nemyslí.

Blíženci (22.5-21.6.)

Připravte se v tomto týdnu na porážku v souboji se soupeřem. Soudní spory nebo dohadování s úřady se tentokrát příliš nepovede.

Rak (22.6.-22.7.)

Spásnou radu a záchranu vám přijde dát zkušenější a starší muž. Situace, ve které se nyní nacházíte, brzy skončí a začnou vám lepší časy.

Lev (23.7.-22.8.)

Stejně jako beran zažíváte období euforie a radosti. Nedáváte na sobě znát žádné neduhy a vše se vám daří. Toto období ještě chvíli potrvá.

Panna (23.8.-23.9.)

Hrnou se na vás nevýhodné pracovní nabídky. Sice počítáte každou korunu a potřebujete vzít cokoliv, přesto vše dobře promýšlejte.

Váhy (24.9.-22.10.)

Následující týden se nepouštějte do sporů s nadřízeným. Jeho potíže v soukromí by mohly narušit váš pracovní vztah a dobré platové ohodnocení.

Štír (23.10.-21.11.)

Budete mít šanci něco vyhrát. Zaměřte se však spíše na soutěže, ve kterých nejde o čísla. Například stírací losy nebo výherní křížovky.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vášeň a romantika logicky následuje po rozhádání se s partnerem. Vaše spory jsou pryč a vše se vysvětlilo. Příště ale trochu kompromisu neuškodí.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Procházíte obdobím, kdy se vám bude dařit a nic vážného vás nepotrápí. Važte si toho a nelitujte, že není vše úplně na sto procent.

Vodnář (20.1.-18.2.)

O vaši pozornost se uchází člověk, kterého už nějakou dobu zanedbáváte. Přehodnoťte své chování a buďte vstřícnější ke svému okolí.

Ryby (19.2.-20.3.)

Nyní je ta nejvhodnější doba na to, vyjádřit poděkování někomu, kdo vám již delší dobu pomáhá a snaží se vás dostat do lepší situace.

Další předpovědi a zajímavé astrologické články najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery