Horoskop na tento týden (8.10.- 14.10.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (8.10.- 14.10.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Nyní konečně můžete volně dýchat. V tomto čase se dostaví klid a pohoda v partnerském životě i v celé rodině. Ani v zaměstnání to nebude nijak jiskřit. Využijte této doby k odpočinku a nabrání nové energie.

Býk (21.4.-21.5.)

Musíte se mnohé naučit, abyste mohli porazit své soky. Vaše neotřelost a nápaditost je skvělá, ale málokdy si dodáte odvahu vše realizovat. Zajděte si pro radu k dobrému a zkušenému příteli. Určitě Vás podpoří.

Blíženci (22.5-21.6.)

Mějte se na pozoru, tento týden Vám hrozí možnost krádeže nebo ztráty nějakých osobních věcí. Jedná se spíše o drobnosti, ale přesto buďte opatrní i malá ztráta zamrzí a může Vám způsobit nepříjemnosti.

Rak (22.6.-22.7.)

Začněte si víc střežit své soukromí. Nesvěřujte se kolegům a známým se svými osobními problémy. Ne všichni to s Vámi myslí dobře a mnoho lidí z okolí Vám může závidět. Ochráníte tak sebe i svou rodinu.

Lev (23.7.-22.8.)

Těšte se na příjemný a pohodový týden. Zdá se, že si v rodinném kruhu užijete klid a hezké chvíle s partnerem, dětmi nebo rodiči. Na účet také mohou dorazit dlouho očekávané peníze. Polepšíte si!

Panna (23.8.-23.9.)

Nepodléhejte zbytečným depresím. Co se stalo, už bohužel nelze vrátit. Muselo to tak být, berte vše jako ponaučení do budoucnosti. Pokuste se s tím vyrovnat sami, neznepokojujte své blízké, byl by z toho problém.

Váhy (24.9.-22.10.)

Čeká Vás období rozhodování. Zvažte dobře všechny své činy a rozhodnutí, ať nejste později zklamáni. Dejte také pozor na faleš a intriky kolem sebe. Dívejte se na svět raději reálně a se svými plány se držte při zemi.

Štír (23.10-21.11.)

Ze zaměstnání mohou přijít v této době nějaké nepříjemné zprávy. Obrňte se trpělivostí a pokorou, nebuďte zbytečně výbušní. Teď není vhodná doba na spory, rozhodně by se Vám to nemuselo vyplatit.

Střelec (22.11.-20.12.)

Prožíváte složité období, je možné že se dočkáte nějakého zklamání. Zůstaňte však zatím v ústraní a sledujte, jak se situace bude dál vyvíjet. V tuto chvíli není větší iniciativa na místě. Váš čas přijde, vydržte!

Kozoroh (21.12-19.1)

V této chvíli si dávejte pozor na konflikty a nedorozumění v rodině nebo v partnerském vztahu. Mohlo by to vyústit až v dlouhodobé problémy a neshody. Je třeba být tolerantní a volit vhodná slova.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Můžete se těšit na příjemné zprávy. Tento týden je Vám štěstěna opravdu nakloněna. Je tedy vhodná příležitost pro uzavření nové smlouvy, koupi nemovitosti nebo cennějších předmětů. Využijte svou šanci!

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden budete řešit svou situaci, musíte se k tomu postavit čelem. Nečekejte na zklamání od druhých, ale snažte se ještě udělat poslední krok. Záchrana je stále možná. Pomůžete tím nejen sobě, ale i ostatním.

Další předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery