Horoskop na tento týden (8.4.- 14.4.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (8.4.- 14.4.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Co vás čeká tento týden? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Dostane se vám ponaučení, proč je lepší uposlechnout rad starších. Vaše rozhodování je totiž většinou příliš zbrklé. Musíte své jednání krotit.

Býk (21.4.-21.5.)

Budete se muset vyrovnat s novou realitou. Začátek se vám sice bude zdát velice snadný, ale nově nastolený řád nebude až tak lehké akceptovat.

Blíženci (22.5-21.6.)

Odoláváte davu a snažíte se zůstat sami sebou. Nenechte se strhnout k něčemu, co nejde přímo od vašeho srdce. Je lepší zůstat na čas v povzdálí.

Rak (22.6.-22.7.)

Změna počasí na vás zapůsobila příznivě. Cestování by přišlo vhod, ale pozor na přátelství s mladým mužem, který vás může snadno stáhnout do problému.

Lev (23.7.-22.8.)

Nabízeli jste vždy pomoc, když byli ostatní v úzkých. Nyní je na čase, abyste si řekli o pomoc vy. Vaše fyzické síly na momentální zátěž bohužel nestačí.

Panna (23.8.-23.9.)

Nervozita, která ve vás nyní koluje, je důsledkem nadměrného množství práce. Pokuste se v blízké době využít volno a nebo zkusit jiný pracovní směr.

Váhy (24.9.-22.10.)

Dostáváte se do „stojatých vod“, které sami nesnášíte. Může za to pohodlnost nebo rezignace na vše. Hledejte znovu smysl radosti a přátele, kteří dobře poradí

Štír (23.10.-21.11.)

Vstupujete nyní do důležitého období náročných životních zkoušek. Přípravu rozhodně nepodceňujte a dobře vše promyslete, zpětně to již dohnat nepůjde.

Střelec (22.11.-20.12.)

Sršíte kreativitou a nápady. Tyto fantazie sice neuplatníte v práci, ale můžete udělat radost sobě i ostatním. Vaše umělecké sklony však potřebují trénování.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Zdárně se blížíte ke konci svého projektu. Zapojujete do příprav i ostatní kolegy, což je správné. Dejte ovšem pozor na nepřející osoby, které vedle vás stále jsou.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Nezavírejte oči před problémem vaší rodiny, i když se situace nedotýká přímo vás. Projevená náklonnost a váš zájem rozhodně ostatní členy rodiny potěší.

Ryby (19.2.-20.3.)

S elegancí přenecháváte starosti druhým a snažíte se odpočívat. Do jisté míry činíte správně, jen nezapomeňte na poděkování, na které vaši blízcí čekají.

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery