Horoskop na tento týden (8.7.- 13.7.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (8.7.- 13.7.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Užívejte si dovolenou ještě celý tento týden. Zatím nemusíte nic řešit, tak nabírejte sílu pro další pracovní nasazení, které vás pak nevyhnutelně bude čekat.

Býk (21.4.-21.5.)

Po dlouhé době se od vás očekává, že se konečně pustíte do experimentů, o kterých stále sníte. Nyní je příhodná doba, tak se dlouho nerozmýšlejte!

Blíženci (22.5-21.6.)

Pod vlivem letního příjemného počasí zapomínáte na staré záležitosti a jejich řešení odkládáte. Pozor na to, raději si dejte vše do pořádku co nejdřív.

Rak (22.6.-22.7.)

Tento týden se ještě budete muset potýkat s pracovními problémy, ale můžete už pomalu přemýšlet, kam se vypravíte na dovolenou. Rodina už se těší.

Lev (23.7.-22.8.)

Konečně můžete vydechnout a oddávat se lenošení u vody nebo cestování s partnerem. Počasí vám bude přát a vaše tělo i duše relaxaci potřebuje

Panna (23.8.-23.9.)

Dobrou náladu vám v této době pokazí jen nějaká pomluva od kolegů nebo ze sousedství. Není potřeba se znepokojovat, nikdo to nebude brát vážně

Váhy (24.9.-22.10.)

Stále ještě budete mít plné ruce práce a starostí. Nakonec však budete mít dobrý pocit z toho, že se vám vše povedlo tak, jak jste si představovali.

Štír (23.10.-21.11.)

Radujete se z úspěchu, kterého jste po delším úsilí dosáhli. Nesmíte ale usnout na vavřínech, bude třeba ještě pracovat než si budete moci dát pohov.

Střelec (22.11.-20.12.)

V tomto období se cítíte nevalně. Práce vás netěší, zapomínáte na své koníčky a to vás dost ubíjí. Seberte síla a snažte se opět hledat sebe sama.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Přichází období nových začátků. Snažte se ukazovat v dobrém světle a dbejte na svou pověst, protože vás to na několik dalších měsíců velmi ovlivní.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Do vašeho života vstoupí nová osoba, která na vás bude mít pozitivní vliv. Naučí vás dívat se na svět jinýma očima. Budete se cítit svěže a vesele.

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden se budete muset zase vrátit do pracovního procesu a pracovat a pracovat. Zasloužený odpočinek vás čeká až o něco později, ale přijde!

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video