Horoskop na tento týden (9.9.- 15.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (9.9.- 15.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Budete se cítit lehce unaveni, proto raději zvolněte a nepřepínejte své síly. Práce vám neuteče a zdraví máte jen jedno. Tak na to tento týden myslete!

Býk (21.4.-21.5.)

Tento týden se vám bude vše dařit, hlavně v práci či podnikání. Využijte příznivé situace a nebojte se experimentovat. Úspěch vás zaručeně nemine.

Blíženci (22.5-21.6.)

Užívejte si tento týden a buďte ve střehu. Budete mít šanci seznámit se se zajímavou osobou, která pro vás bude moci v budoucnu mnoho užitečného udělat.

Rak (22.6.-22.7.)

Nemusíte se trápit. To, co máte na srdci, se vyřeší i bez vašeho přičinění. Musíte mít jen pevnou víru a optimistické myšlení. Pak půjde všechno dobře.

Lev (23.7.-22.8.)

V tomto týdnu vás nečeká nic příjemného. Psychická zátěž bude vysoká, proto se musíte obrnit trpělivostí a klidem. V krajním případě navštivte psychologa.

Panna (23.8.-23.9.)

Těšte se na události v tomto týdnu. Přinesou vám do života něco příjemného a možná se dočkáte vylepšení své finanční situace nebo postupu v zaměstnání.

Váhy (24.9.-22.10.)

Ač se vám nechce, je třeba začít pracovat na svém sebevzdělávání. V tuto chvíli je ten správný čas. Udělejte něco pro sebe, určitě nebudete litovat!

Štír (23.10.-21.11.)

Máte dobré vyhlídky na utužení svého vztahu nebo vytvoření nového, pokud jste nezadaní. V této době jste pro opačné pohlaví opravdu velmi přitažliví.

Střelec (22.11.-20.12.)

Vaše myšlenky se stále vracejí k dovolené, cestování, relaxaci. Po delším pracovním vytížení si ještě pár dní volna dopřejte, přijdou vám k duhu!

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Dejte si pozor na své zdraví, přichází období, kdy budete muset pečovat o své tělo a preventivně zařadit do svého jídelníčku vitamíny a zdravá jídla.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Tento týden budete bojovat v zaměstnání o své postavení. Změny se vám budou zpočátku zdát nepřijatelné, ale nakonec zjistíte, že to pro vás bude lepší.

Ryby (19.2.-20.3.)

Máte vyhlídky na příjemný týden, kdy na nějaký čas zapomenete na své problémy a starosti. Dostanete dobrou zprávu, která vám pozvedne náladu.

Další zajímavé články naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video