Horoskop na tento týden (11.11.- 17.11.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (11.11.- 17.11.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Jste poněkud podrážděni z minulých aktivit. Buďte nad věcí, rozhodně nedávejte najevo svému partnerovi, že je to jen jeho vina. Můžete za to oba.

Býk (21.4.-21.5.)

Pozvání, které čekáte, je již na cestě. Nepouštějte se zatím do nových plánů a raději se snažte dovést do konce ty stávající. Určitě to hravě dokážete.

Blíženci (22.5-21.6.)

Budete rozladěni z toho, že některé úkoly budete zvládat hůře, než jste předpokládali. Neúspěchy má každý a je třeba se s nimi umět vypořádat.

Rak (22.6.-22.7.)

Nespoléhejte jen na koupené vitamíny v tabletách, ale udělejte si vitamínovou bombu z čerstvého ovoce. Vycházka do přírody vám také zlepší náladu.

Lev (23.7.-22.8.)

S největší pravděpodobností budete muset změnit některé plány na tento týden, ale bude to stát za to. Mělo by také dojít k usmíření s někým blízkým.

Panna (23.8.-23.9.)

Pozor na rozmíšky s nadřízenými, budete muset sáhnout do rezerv tolerance. Hodila by se nějaká služební cesta nebo delší pobyt mimo pracoviště.

Váhy (24.9.-22.10.)

Cítíte se ne zcela ve své kůži. Je-li to možné, v klidu si dopřejte ještě trochu odpočinku a nepřetěžujte se. O víkendu se leccos vyjasní a zlepší.

Štír (23.10.-21.11.)

Tento týden získáte patřičný rozhled a s chutí se pustíte do nových aktivit. Věnujte se vyřizování nedodělaných úkolů a ve svém úsilí nepřestávejte.

Střelec (22.11.-20.12.)

Štěstěna je vám nyní nakloněna a neočekávané finance na sebe nedají čekat. Dopřejte si něco pěkného do domácnosti nebo do svého šatníku.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Těžko se smiřujete s faktem, že je před vámi každý týden šeď pracovního procesu. Uvolněte se a nestresujte se. Ve všem se dá najít něco hezkého.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Pokud vás tento týden něco trápí, nesnažte se na to zapomenout pomocí alkoholu. Máte dost energie a vůle, abyste se s tím dokázali poprat.

Ryby (19.2.-20.3.)

Vypadá to na nějaký konflikt s někým, koho jste mylně považovali za přítele. Buďte obezřetnější při výběru přátel. Také vám má přijít nějaká pomoc.

Další zajímavé články a předpovědi najdete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video