Horoskop na tento týden (26.8. - 1.9.) | e15.cz

Horoskop na tento týden (26.8. - 1.9.)

ZDROJ: Ženy - E15

Tadeáš Macháček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Komu budou tento týden hvězdy přát? A co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21.3.-20.4.)

Tento týden si můžete odpočinout od starostí a problémů. Věnujte se sami sobě a dopřejte si masáž, návštěvu divadla nebo výlet do přírody. Zasloužíte si to.

Býk (21.4.-21.5.)

Zaměřte se na finance. Teď je právě vhodná příležitost zhodnotit své úspory nebo zainvestovat do podnikání. Dobře si vše promyslete a pak jednejte.

Blíženci (22.5-21.6.)

Věnujte se teď především rodině, která vám za to bude vděčná. Je čas utužit partnerské vztahy a ukázat, že vám na svých blízkých opravdu záleží.

Rak (22.6.-22.7.)

Máte před sebou příjemný týden bez starostí. Využijte toho a užívejte jej plnými doušky. Nebude to trvat věčně a nastřádanou energii budete pak potřebovat.

Lev (23.7.-22.8.)

Nejste ve své kůži, pravděpodobně budete mít nějaké zdravotní problémy. Je třeba, abyste na sebe víc dbali a starali se lépe o zdravou životosprávu a prevenci.

Panna (23.8.-23.9.)

Nepouštějte se do žádného konfliktu s kolegy. Mlčte a myslete si své, i když víte, že máte pravdu. Neměli byste žádnou podporu a vyšli byste z toho nedobře.

Váhy (24.9.-22.10.)

Čeká vás v tomto týdnu nějaké větší vydání. Budete z toho trochu rozmrzelí, ale každá situace má řešení. Nepropadejte panice, vše se v klidu vyřeší.

Štír (23.10.-21.11.)

Začíná se vám blýskat na lepší časy. V práci se vám bude dařit a možná dostanete zajímavou nabídku od někoho, koho dobře znáte. Budete ji zvažovat.

Střelec (22.11.-20.12.)

Snažte se dostat do pohody a nepřipouštět si stále problémy. Musíte se soustředit na práci. Čeká jí vás v tomto týdnu opravdu hodně. Musíte být v kondici.

Kozoroh (21.12.-19.1.)

Možná se budete tento týden potýkat s problémy v rodině nebo s partnerem. Zamyslete se, kde jste udělali chybu a snažte se v klidu vše promyslet.

Vodnář (20.1.-18.2.)

Vyražte někam do přírody, ať si srovnáte myšlenky. Budete se muset brzy rozhodnout o závažné věci. Je třeba, abyste byli v optimální pohodě.

Ryby (19.2.-20.3.)

Tento týden se budete cítit docela dobře. Jen si dejte pozor na své finance, kterých nemáte příliš. Zvažte každou investici, žádný velký přísun peněz totiž nebude.

Další zajímavé články naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Tadeáš Macháček

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video