Hugh Laurie alias Dr. House přijede v červenci poprvé do Prahy! Léčit ale bude zpěvem! | e15.cz

Hugh Laurie alias Dr. House přijede v červenci poprvé do Prahy! Léčit ale bude zpěvem!

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herce Hugha Laurieho mají nejen čeští diváci neodmyslitelně spjatého s hlavní postavou amerického seriálu Dr. House - fenomenálního diagnostika s poněkud cynickým vyjadřováním a nevybíravými způsoby, doktora Gregoryho House. Hugh Laurie je však také současně i úspěšný producent, režisér, spisovatel, zpěvák a klavírista.

O tom posledním se jeho fanoušci v budou moci přesvědčit 26. července v Kongresovém centru Praha, kam Hugh Laurie a Copper Bottom Band zavítají v rámci evropského turné k novému albu Didn’t It Rain, které vychází v pondělí 13. května 2013.

První a jediný koncert Hugha Laurieho alias Dr. House v České republice vzbudil nebývale velký zájem hned po svém zveřejnění, o čemž svědčí i to, že nejdražší VIP kategorie vstupenek se vyprodala hned během prvních dnů po zahájení předprodeje.

Didn’t It Rain je již hercovým druhým albem - jeho debutová deska Let them Talk vyšla v dubnu 2011 a zaznamenala obrovský úspěch. Tentokrát se ovšem zpěvák rozhodl oprostit od zvuku neworleanského blues a vydat se proti proudu do amerického hudebního vnitrozemí. „Rozhodl jsem se ještě hlouběji ponořit do obrovské americké hudební nabídky a najít to, co mě okouzlilo už jako kluka,” vysvětluje Laurie a dodává: „A čím víc jsem toho objevil a poslouchal, tím víc jsem byl uhranut těmi songy, ale i lidmi, se kterými jsem měl občas dokonce to štěstí si zahrát.”

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video