Hýčkejte svou pokožku již během sprchování! | e15.cz

Hýčkejte svou pokožku již během sprchování!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Když je nám dvacet let, naše tvář je přírozeně krásná. V padesáti závisí ale její stav pouze na naší péči.

Dehydrataci způsobuje nedostatek tekutin. Jejími typickými důsledky jsou únava a sucho v ústech. Začíná klesat i naše výkonnost, přidává se bolest hlavy, závratě, svalové křeče nebo apatie. Už 1 % dehydratace se projevuje pozorovatelným snížením výkonnosti, soustředěnosti a celkového pocitu spokojenosti. To se stane, pokud v organismu chybí necelý litr vody. Pocit žízně se však přihlásí, až když stupeň dehydratace přesáhne 2 %. Naše tělo nás takto upozorňuje na to, že trpí nedostatkem tekutin, a že buňky v těle mají žízeň.

Jak můžeme zjistit, že je naše tělo dehydratované? Prozradí nám to také naše pokožka ? Na první pohled můžeme v zrcadle vidět typické příznaky, kterými jsou mdlá, povadlá pleť a kruhy pod očima. Ke správné funkci těla je nezbytné, abychom si dopřáli denně 2-3 litry tekutin.

Autor: Ženy - E15


Zdravá hydratace  se přitom skládá i z dalších kroků. Pokožka může povadnout nedostatečnou péčí. Nezapomeňme, že tvoří první bariéru mezi tělem a okolním světem. Je proto nepřetržitě vystavena škodlivým vlivům okolí a nepřízni počasí. 

                                        
Jak ji tedy účinně chránit? Například pomocí sprchového gelu! Ano, opravdu. Většina spotřebitelů od nich očekává spíše jen mytí než boj proti suché pokožce. Dove je jiný! Představujeme Vám novou pokrokovou technologii v segmentu sprchových gelů - NutriumMoisture ™.

Jedině nový Dove VisibleCare obsahuje NutriumMoisture ™ pro prokazatelně lépe vypadající pokožku, která začíná už ve sprše. Protože Dove VisibleCare nejen hydratuje, ale zároveň pokožce také navrací důležité lipidy.

Už po sedmi dnech se pokožka stává jemnější. A do tří týdnů každodenního používání vypadá viditelně lépe. Nevěříte? Vyzkoušejte na vlastní kůži, co dokáže Dove VisibleCare.

Účinnost nové technologie kromě jiného potvrdily i výsledky klinických studií International Academy of Cosmetic Dermatology (IACD) a porota složená z předních evropských dermatologů. Ti se shodli na tom, že Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture ™ představuje pokrok v péči o pleť.

Autor: Ženy - E15
Sprchový gel obohacený touto převratnou technologií pokožku během sprchování nejen jemně čistí, ale zároveň jí dodává hydratační látky naprosto shodné s těmi, které se v ní přirozeně vyskytují. Pleť je tak při sprchování chráněna před poškozením a zároveň je jí dodána ztracená vlhkost. Krásnější a zdravější je na první pohled již za méně než 7 dní!

To, co nové gely Dove činí tak unikátními, je jejich obsah směsi lipidů a glycerinu. Tyto složky jsou přirozenou součástí naší kůže, při používání běžných sprchových gelů však o ně přichází. Nové sprchové gely s technologií NutriumMoisture ™ ale pleti přirozeným způsobem již ztracené lipidy dodávají a zároveň zabraňují jejich další ztrátě.

Pokud chcete mít zářící a zdravou pleť a cítit se dobře, je důležité si pamatovat pouze dva zásadní kroky:

Hydratovat pokožku zevnitř dodržováním pitného režimu a navenek používáním hydratačních přípravků. Dove věří, že tajemství krásné pokožky je skryto v každodenní hydrataci. Jen tak zůstane naše pokožka pevná a hydratovaná v každém věku.

19. dubna 2010
(komerční prezentace)

_gde_zdepmtplth = new Image(1,1);

_gde_zdepmtplth.src='http://gdecz.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=dvXr2Y7YJJncFpGjgiVgxqbl.MhUGFgQx2zd4ZiSefD.w7/stparam=zdepmtplth';

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video