"Blbá blondýna" Iva Pazderková: Jsem prostě šašek | e15.cz

"Blbá blondýna" Iva Pazderková: Jsem prostě šašek

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Herečka, moderátorka, komička a nejnověji i zpěvačka, Iva Pazderková se ze všech svých pracovních rolí cítí nejsilnější v té herecké. Čím chtěla být jako malá, jak ji současná práce naplňuje a ještě mnohem víc o sobě prozradila v rozhovoru v pořadu City look.

V současné době působí v Divadle Na Fidlovačce a odehraje tak 22 představení do měsíce, což považuje za své osobní herecké štěstí. „Myslím, že láska k tomu povolání i to herecké ego jsou příliš velké na to, aby to člověk jen tak vzdal,“ vzpomíná herečka na své nelehké začátky.

„Pokud se úspěch měří tím, že dostávám od lidí zpětnou vazbu s tím, že je baví moje práce, tak se cítím být úspěšná,“ konstatuje s úsměvem Iva, kterou možná nejvíce proslavila rolí“blbé blondýny“ ve stand-up komedii Na stojáka. „Na prvním konkurzu jsem vyhořela, ale pak mi zavolal man režisér, že se mu líbí moje energie, ať příjdu znovu. Tak jsem přišla, ale stejně jsem neměla nic připravené. Takže jsem si plánovala, že jenom lidem povím, co se mi ten den stalo a těsně, než jsem na to pódium vkročila, tak mě napadlo - jseš blonďatá, tak to řekni blonďatě,“ prozrazuje vznik své nejslavnější komické role.

Jak ji vnímá dnes, čím ráda baví diváky nebo jak to má s improvizací a trémou se dozvíte na videu:

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video