Jak porodit a nezbláznit se se poučily i slavné maminky | e15.cz

Jak porodit a nezbláznit se se poučily i slavné maminky

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Koncem června proběhla v pražském kině Atlas mimořádná projekce letní komedie “JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE“, kterou pořádala pro své hosty společnost babiez – partner filmu. Na promítání se sešla řada českých VIP rodičů, prarodičů a budoucích rodičů, kteří měli jedinečnou příležitost se příjemně pobavit, a to tentokrát bez dětí!

Každý si potřebuje čas od času odpočinout a udělat si čas jen sám pro sebe. Pokud má navíc člověk děti nebo vnoučata, platí to dvojnásob. A k čemu by jinak byli babičky, dědečkové a chůvy? Jejich “služeb“ využili v úterý například Jana Adamcová, Zuzana Belohorcová, Lucie Benešová, Jitka Čvančarová, Denisa Domanská, Martina Gavriely, Lucie Králová, Kateřina Stočesová, Kamila Špráchalová, Zdena Žádníková Volencová. Děti zůstaly doma a dospělí mohli pohodlně relaxovat v kině.

Stejně jako herci ve filmu, tak i klienti řeší denně nejrůznější problémy, které s těhotenstvím a mateřstvím souvisejí. Film sklidil v publiku velký úspěch, jelikož všem připomínal situace, které jako rodiče velmi dobře znají.

Večer bez dětí znamenal pro celý sál velký oddech a především zbavení se veškeré nervozity a ostražitosti, kterou čas strávený s dětmi přináší. Aby se však potomci na své rodiče nezlobili, dostali pro ně každá máma a každý táta při příchodu dáreček.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video