Jak se oblékají malá prsa – konkrétní doporučení! | e15.cz

Jak se oblékají malá prsa – konkrétní doporučení!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Dnes jsme si pro vás připravily další informace z naší "Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát na téma podprsenky pro malá prsa.

Dnes si budeme povídat o podprsenkách vhodných pro malá prsa. Výrobci spodního prádla vyrábí mnoho typů podprsenek, a proto naše obrázky níže jsou pouze ilustrativní. Ze širokého sortimentu jsme vybraly některé typy podprsenek, u nichž víme na 100%, že zákaznicím dobře padnou a hezky formují dekolt. Pro malá prsa můžeme jenom doporučit podprsenky s push-up tvarováním.

Před nákupem podprsenky je potřeba si nejdříve zjistit svoji orientační velikost podprsenky. Oblečte si podprsenku s kosticí, která Vám nejlépe padne, a za pomoci krejčovského metru si pevně změřte obvod těsně pod prsy a potom i obvod přes prsa (metr musí být vodorovně). Potom obě naměřené hodnoty zadejte do okének kalkulačky správných velikostí podprsenek: ZDE.

Získáte tím orientační velikost, kterou si potom vyzkoušejte a prakticky ověřte v prodejně se spodním prádlem.

Podprsenka Miss Sexy&Crazy WHU 02

Podprsenka Miss Sexy&Crazy WHU 02 se vyrábí ve velikostech A 70-80, B-C 70-85. Je tedy vhodná, jak pro mladé dívenky s obvodem pod prsy 70 cm a košíčky ve velikosti A, tak i pro plnější ženy až do velikosti 85C. Její velkou výhodou je tzv. vyšší střed, a tím i mírně povislá ňadra po dětech dokáže dobře vytvarovat.

Podprsenka má silný push-up efekt, ale její vycpávky jsou vyjímatelné. Push-up tvarování pomáhá dosáhnout hezkého plného dekoltu, hladké košíčky se nerýsují, ani pod přiléhavým oblečením. Jedna naše zákaznice s velikostí 75A dokonce lehce přemluvila svého manžela, aby jí koupil tuto podprsenku ve všech vyráběných barvách (bílá, černá, tělová). Řekla mu a prakticky to dokázala, že jí ještě nikdy tak dobře podprsenka neseděla a nedělala tak hezká prsa.

Podprsenka Miss Sexy&Crazy WHU 02Autor: Ženy - E15

Podprsenka Fantasy Feelings WHU

Podprsenka Fantasy Feelings WHU se vyrábí ve velikostech A 70-80, B-D 70-85. Je vhodná spíše pro dívky a ženy s pevnějšími prsy, neboť její střed je nižší. Mohou si jí dopřát jak dívky s malými prsy, tak i ty s většími, až do velikosti košíčků D.

Vyjímatelný push-up vytváří plný dekolt a svůdná krajka je něžně okouzlující. Pokud přijde do naší poradny muž, který chce koupit dárek pro svou přítelkyni či manželku, většinou si vybere právě tuto sexy podprsenku v černé barvě. Pokud je grand, nezapomene ani na kalhotky.

Podprsenka Fantasy Feelings WHU.Autor: Ženy - E15

Podprsenka Curves Forever WHUM

Podprsenka Curves Forever WHUM je velmi vhodná nejen pro ženy s malými a menšími prsy (vyrábí se od velikosti 70 A). Výrobci jí dali mimořádné tvarování, takže ji ocení i majitelky plnějšího poprsí. Vyrábí se ve velikostech A 70-80, B-D 70-85.

Mezi košíčky má jen tenký proužek s malým šperkem, avšak její kostice jsou ve tvaru „U“ a tím vytváří vyšší střed. Tato podprsenka udělá radost jak dívenkám s velikostí 70A, tak i ženám s prsy po dětech, které jsou překvapeny, jaký mají v této podprsence mladistvý dekolt. Nejčastěji se prodává v barvě bílé.

Podprsenka Curves Forever WHUM.Autor: Ženy - E15

Podprsenka č. 29350 Push-up

Podprsenku č. 29350 rády nabízíme nejen mladým dívkám, ale velmi často též starším ženám, které dosud snad ještě ani žádnou vyztuženou podprsenku s push-up tvarováním neměly. Jsou překvapeny měkkostí a prodyšností materiálu a také velkou změnou svého vzhledu. Vyrábí se ve velikosti A-B 70-85.

Můžeme ji rovněž doporučit dívkám a ženám, které nemají velké poprsí, ale přitom mají tzv. „širší záda“. Vyrábí se totiž také ve velmi žádané velikosti 85A. Má vyšší střed a uzavřenější střih. Nejčastěji se prodává v barvě „slonová kost“.

Podprsenka č. 29350 Push-up.Autor: Ženy - E15

Podprsenka č. 6354 Push-up

Podprsenka č. 6354 se na první pohled podobá podprsence č. 29350, ale má mnohem vyšší push-upové tvarování. Vyrábí se ve velikostech A-D 70-85. Kdykoliv přijde dívka, která si stěžuje, že nemůže pro sebe najít správnou podprsenku, neboť jí jsou všechny velké a odstávají jí v nich košíčky, tak podprsenka č. 6354 jí zaručeně sedí. Vyrábí se také pro dívky a ženy s širšími zády ve velikosti 85A. Můžeme ji jenom doporučit. Také se nejčastěji se prodává v barvě „slonová kost“.

Podprsenka č. 6354 Push-up.Autor: Ženy - E15

Někdy se nás zákaznice ptají, zda se lépe vybírají podprsenky pro malá nebo velká prsa. Praxe je taková, že nejlépe se samozřejmě oblékají prsa, která nejsou ani velká a ani malá (tj. velikost košíčků B a C) a prsa pevnějších tvarů. Jenomže je potřeba, aby všechna poprsí (malá, velká i převeliká) byla oblečena v dobře padnoucích podprsenkách, ve správné velikosti a také ve správném střihu, tak je potřeba zkoušet a vybírat.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“ (1. patro)

http://www.podprsenky-poradna.cz/poradna/

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video